Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

qled

 • Televizor jako obraz. Ukáže ztracené poklady světového malířství

  autor: Stanislav Holý

  I když jsou galerie zavřené, můžete si unikátní uměleckou výstavu užít z pohodlí domova. Projekt zvaný Missing Masterpieces si klade za cíl ukázat na televizorech The Frame od Samsungu ztracené poklady světového malířství.

 • Recenze: Samsung The Serif – pro milovníky designu

  autor: Saša Ševčík

  Model Samsung The Serif je jedním z nejhezčích televizorů letošního roku, svým vzhledem rozhodně zaujme na první pohled. Jak si ukážeme v dnešní recenzi, jihokorejský elektronický design navíc tento model vyladil do nejmenších detailů.

 • Zrozen pro hráče. Samsung uvedl zakřivený monitor Odyssey G7

  autor: Stanislav Holý

  Zajímavou novinku pro hráče si připravila při pondělku společnost Samsung – herní monitor Odyssey G7. Ten láká na zakřivenou obrazovku, rychlou obnovovací frekvenci, technologii QLED a v neposlední řadě také na vysoké rozlišení 2K.

 • Samsung láká na nové televizory, design hraje prim

  autor: Petr Kirs

  Společnost Samsung dnes odhalila hned několik nových televizorů. Ty kromě nové obrazové technologie lákají především na atraktivní design. Tenké rámečky, štíhlá konstrukce a šikovné funkce – takové budou nové televizory v letošním roce.

 • CES 2020: Vertikální televizor nebyl vtip, zamíří do prodeje

  autor: Saša Ševčík

  Když se objevily první snímky vertikálního televizoru Samsung The Sero loni v létě, mohlo se zdát, že jde o vtip. Ve skutečnosti však toto unikátní zařízení, které je určené především pro milovníky sociálních sítí, v letošním roce skutečně zamíří na pulty obchodů.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Samsung proměnil televizor v umělecké dílo

  autor: Karel Dvořák

  V České republice se začala oficiálně prodávat v uplynulých dnech nová série televizorů The Frame od společnosti Samsung. Málo kdo by však na první pohled hádal, že je tento designový kousek ve skutečnosti TV.

 • Recenze: Samsung C27FG73 – zrozen pro hry

  autor: Petr Kirs

  Samsung C27FG73 má ambice usídlit se na stole zapálených počítačových hráčů. Jde o špičkový zakřivený panel, který staví na technologii QLED. Vedle toho láká tento model také na odezvu 1 ms a obnovovací frekvenci 144 Hz.

 • IFA 2019: Budoucnost patří 8K televizorům

  autor: Petr Kirs

  Na veletrhu IFA v německém Berlíně nechyběly ani televizory. Prim hrála na výstavě rozhodně společnost Samsung, která na svém stánku jasně ukázala, že budoucnost zábavy v obývacích pokojích patří rozlišení 8K.

 • Samsung vyrobil první vertikální televizor na světě

  autor: Saša Ševčík

  Futuristicky vyhlížející televizor představila společnost Samsung. Na rozdíl od drtivé většiny konkurentů je tento zajímavý kousek postaven na výšku, podle výrobce jde o první vertikální TV na světě. K čemu je to dobré?

nahoru