Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

qnap

 • Éra 10 GbE sítí přichází. Jak si ji postavit doma?

  autor: Karel Dvořák

  Ve světě mobilních telefonů je stále častěji skloňovanější rychlý 5G internet. Pevné sítě nicméně nabízí v současnosti ještě výrazně vyšší přenosové rychlost. V dnešní době tak není problém si postavit 10 GbE síť. V dnešním článku si představíme hned několik produktů od společnosti QNAP, které jsou k tomu určeny.

 • Computex 2019: QNAP představil vlastního robota a hromadu softwarových novinek

  autor: Petr Kirs

  Již tradičně vystoupila na veletrhu Computex 2019 také společnost QNAP. Prim hrály na stánku tohoto známého výrobce NAS serverů softwarové novinky, nicméně odhalena zde byla také nová generace robota AfoBot II.

 • Recenze: QNAP TR-004 – data pod kontrolou

  autor: Saša Ševčík

  Popularita notebooků neustále stoupá. Přednosti přenosných počítačů jsou nepopiratelné, problém však může představovat to, kam ukládat data. Zajímavou možností je expanzní jednotka QNAP TR-004, kterou si dnes důkladně proklepneme.

 • Recenze: QNAP HS-453DX – ideální parťák k televizoru

  Velice schopný NAS server uvedla do prodeje v České republice společnost QNAP. Model s označením QNAP HS-453DX zaujme i bezkonkurenčně nejtišším chlazením a plochou konstrukcí, díky čemuž najde uplatnění v domácnostech hned vedle televizoru.

 • Recenze: QNAP TS-251B-2G – hromada nových funkcí

  Na pultech tuzemských obchodů se už na konci minulého měsíce zabydlel nový NAS server QNAP TS-251B-2G. Krátce poté vyšla také aktualizace operačního systému QTS 4.3.5 Beta, která přináší hromadu nových funkcí a která na podzim vyjde v plné verzi. Právě proto se nyní na obě novinky důkladně podíváme.

 • Recenze: QNAP TS-328 – tři disky jsou ideál

  Společnost QNAP uvedla do prodeje velmi zajímavý NAS server s modelovým označením TS-328, který představuje levné řešení pro vytvoření bezpečného pole RAID 5. Předností má ale tato novinka daleko více, jak si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Recenze: QNAP TS-253B – pod taktovkou Linuxu

  V rámci připravenosti na nadcházející éru Internetu věcí už NAS server QNAP TS-253B inovativně podporuje Linuxovou platformu s otevřeným zdrojovým kódem, která je bránou pro IoT řešení do jiných inteligentních zařízení. Tím ale přednosti hlavního hrdiny dnešní recenze nekončí. 

nahoru