Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Rainbow Six: Extraction vyjde v lednu

Rainbow Six: Extraction vyjde v lednu

Události
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (Xbox)_1336239908
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (Xbox)
743 Kč 899 Kč
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (PS5)_1575092975
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (PS5)
1 350 Kč 1 634 Kč
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (PS4)_258207462
Rainbow Six: Extraction - Limited Edition (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

Týmová akce Rainbow Six Extraction, která byla dříve známá pod názvem Quarantine, vyjde v druhé polovině ledna 2022. Hráči se tak po opakovaných odkladech snad už konečně dočkají.

Původně měla videohra Rainbow Six Extraction vyjít již v roce 2020. Tvůrci ale premiéru nakonec posunuli až na září 2021, ale v červenci ohlásili tvůrci odklad na příští rok. Fanoušci se po právu obávali, že hra vyjde až v druhé polovině roku, ale to se naštěstí nepotvrdilo. Tvůrci z Ubisoftu nyní prozradili, že hra vyjde 20. ledna 2022.

Rainbow Six Extraction vyjde pro PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 a 5, ale také pro Stadii a Lunu.

 

Rainbow Six Extraction je vyvíjen zcela novým týmem Ubisoft Montreal, který se inspiroval mnohaletou tradicí a odkazem kooperativních taktických stříleček a širokou škálou operátorů z Rainbow Six Siege, ale nechtěli se spokojit jen s novou iterací hry, ale chtějí udělat zbrusu nový zážitek. Po událostech eventu Outbreak v Siege se zrodila vize na radikálně redesignovanou novou vizi pro sérii. Tentokrát se týmy Operátorů utkají s mimozemskou hrozbou!

Operátoři se utkají se zcela novým druhem nepřítele - zmutovaným mimozemským parazitem. Ten napadá lidské jedince a jejich okolí, kdy protivníci nebyli nikdy více smrtelní a obtížní, než nyní. Extraction přinese zbrusu nové chaotické mise, nepředvídatelné a riskantní na každém kroku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Na výběr máte celkem 18 operátorů, ze kterých utvoříte kooperativní tým z až tří nebo můžete hrát také sami. Každý operátor nabídne specifickou sadu zbraní a dovedností, které se postupně mohou vylepšovat ve zbrusu novém zkušenostním systému.

Prozkoumejte všech 12 unikátně designovaných map obsahující procedurálně generované výzvy, které otestují váš tým pokaždé. Kooperace, taktika a znalosti jsou nejlepší zbraní k přežití. Neúspěch se neodpouští a vaši operátoři tak bude MIA (Missing in Action).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru