Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Rambo míří do Call of Duty: Warzone Události
Podtácky Call of Duty: Black Ops 4
Podtácky Call of Duty: Black Ops 4
247 Kč 299 Kč
Tričko Call of Duty: WWII - Fight For Freedom (L) Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Tričko Call of Duty: WWII - Fight For Freedom (L)
412 Kč 499 Kč
Cable Guy - Call of Duty: Black Ops 4 (Big Box)
Cable Guy - Call of Duty: Black Ops 4 (Big Box)
619 Kč 749 Kč

Rambo míří do Call of Duty: Warzone

autor: Saša Ševčík

Jeden z nejznámějších akčních hrdinů zavítá už příští týden do titulu Call of Duty: Warzone. Tvůrci ze studia Activision totiž poodhalili, že se můžeme těšit na Ramba.

„Mohl jsem vás všechny zabít, ale neudělal jsem to. Ve městě jste zákon vy, tady jsem zákon já.“ Tento památný citát Rambovi už nikdo neodpáře. Jak se cítil Sylvester Stallone, když před jej před kamerou pronášel, se budeme moci již na vlastní kůži přesvědčit velmi brzy.

 

Activision totiž na Twitteru oznámil, že by měl do Warzone právě tento akční hrdina dorazit. Teaser zachycuje Ramba, jak sleduje svou oběť. Příliš mnoho se toho z 13sekundové ukázky vyčíst nedá, nicméně postava Ramba je nezaměnitelná.

Více bychom se toho měli dozvědět ve již 18. května, kdy by měl být zveřejněn oficiální trailer (video výše). Spekuluje se o tom, že se také rozroste seznam zbraní o luk, přesně takový je totiž v ukázce na Twitteru vidět. Více toho budeme vědět už za pár dní.

 

Názory ostatních Geeků (1)

slezák17 SLE

Dabing

slezák17 19. 5. 2021 12:25

Úžasný dabing 80 let :) Ten hlas byl snad na všech (trailerech) VHS kazetách

Máš něco na srdci?

nahoru