Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: Samsung Galaxy M20 – překvapení mezi levnými smartphony

  autor: Karel Dvořák

  Příjemným osvěžením střední třídy je chytrý telefon Galaxy M20 od společnosti Samsung. Místo oslnivých technických specifikací totiž tento přístroj klade důraz na to, co uživatelé skutečně potřebují. A jde mu to na výbornou.

 • Recenze: Honor 8S – styl a nízká cena

  autor: Karel Dvořák

  Čerstvým přírůstkem mezi chytrými telefony na tuzemském trhu je Honor 8S. Sází na líbivý vzhled a příznivou cenovku. S jak velkými ústupky se ale budeme muset smířit? To zjistíme v dnešní recenzi.

 • Recenze: CZC PC Knight GC102 – zlatá střední cesta

  autor: Petr Kirs

  Herní počítače se v dnešní době dají pořídit už za méně než 20 000 Kč, za špičkové sestavy nicméně zaplatíte klidně dvakrát tolik. Sestava CZC PC Knight GC102, kterou si dnes důkladně proklepneme, je uprostřed nejpopulárnějších cenových spekter.

 • Recenze: Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition – dotaženo k dokonalosti

  autor: Karel Dvořák

  Hra Kingdom Come: Deliverance vyšla před více než rokem. Posledních 15 měsíců ale tvůrci přidávali neustále nový obsah. Co mohou hráči od jednotlivých DLC čekat a jak si s titulem poradí moderní počítače?

 • Recenze: CZC PC Squire GC103 – hrajeme na stroji za 20 tisíc

  autor: Saša Ševčík

  V dnešní době není problém postavit herní počítač klidně i za méně než 20 000 korun. To je koneckonců také případ sestavy CZC PC Squire GC103, které se dnes podíváme na zoubek trochu blíže. V praxi si ukážeme, co od ní mohou hráči čekat.

 • Recenze: Samsung S32R750 – ergonomický král

  autor: Karel Dvořák

  Velký a přitom kompaktní – tak by se dal ve zkratce charakterizovat monitor Samsung S32R750, který si dnes důkladně proklepneme. Navzdory tomu, že má tato designová novinka velkou 32palcovou obrazovku, zabere na stole minimum místa.

 • Recenze: TP-LINK Archer VR2800v – všeuměl se Super VDSL

  autor: Karel Dvořák

  Internet přes pevnou linku je rok od roku rychlejší, a operátoři slibují další navýšení rychlosti. Na nový standard Super VDSL je připraven i router TP-LINK Archer VR2800v, se kterým se dnes důkladněji seznámíme.

 • Recenze: Honor 20 lite – sympatické trojočko

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Honor boří zažité zvyklosti. Místo plnohodnotné vlajkové lodi totiž odhalila nejprve odlehčenou verzi – řeč je o modelu Honor 20 lite, který si dnes důkladně proklepneme. Jde o zástupce střední třídy, jenž se chlubí trojitým hlavním fotoaparátem.

 • Recenze: Wacom Cintiq 16 – začněte tvořit

  autor: Saša Ševčík

  Velmi zajímavý tablet si pro letošní rok připravila společnost Wacom. Model Cintiq 16 má totiž díky příznivější cenovce šanci oslovit poloprofesionální tvůrce, kteří tak mohou dát naplno průchod své fantazii. A právě ten bude hrát v dnešní recenzi prim.

 • Mortal Kombat 11 - Final Round. Fight!

  autor: Adam Plechatý

  Mortal Kombat 11 nabízí velkolepý příběh s Hollywoodskou kvalitou produkce, spoustu herní náplně a tolik online režimů, že si vybere skutečně každý. Opět přišel čas zachránit Zemi před nemrtvými bojovníky z Netherrealm a vyslechnout si jasný pokyn. Fight!

Nahoru