Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenzujeme Doom Eternal - peklo na Zemi

  autor: Adam Plechatý

  Doom Eternal je větší, rychlejší a brutálnější nástupce svého úspěšného předchůdce z roku 2016 a id Software opět dokazují, že jsou mistry ve svém oboru.

 • Recenze: MSI GF65 Thin – herní mašina v kompaktním balení

  autor: Karel Dvořák

  Společnost MSI uvedla nedávno na pulty obchodů zajímavý notebook MSI GF65 Thin. Jak již samotný název napovídá, novinka sází na útlý pas. Nenechte se ale zmást kompaktními rozměry, v praxi jde o solidní herní mašinu.

 • Tichá domácnost pařana [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na nové zajímavé periferie přímo od CZC. V dnešním článku si povíme, čím jsou inovativní a na co cílí.

 • Právě hrajeme - The Division 2: Warlords of New York

  autor: Adam Plechatý

  V nové expanzi pro The Division 2 se vracíme do New Yorku, abychom se konečně vypořádali s hlavním záporákem z jedničky Aaronem Keenerem a jeho čtyřmi parťáky. Je DLC revolucí, nebo spíše jen přirozenou evolucí toho, oč fandové série dlouho prosili? Naše čerstvé dojmy se dočtete v článku!

 • Recenze: 1More Triple Driver – vytříbený zvuk

  autor: Stanislav Holý

  Pecková sluchátka Triple Driver od společnosti 1More se chlubí Hi-Res zvukem a THX certifikací. Jak již samotný název napovídá, v každém sluchátku je trojice měničů slibující vytříbený zvukový zážitek. Právě tomuto kousku jsme se podívali detailně na zoubek.

 • Recenze: Realme 5 PRO – nový bestseller?

  autor: Saša Ševčík

  Líbivý vzhled, schopné fotoaparáty, s ohledem na cenovku solidní výkon a v neposlední řadě i velká baterie. To jsou hlavní přednosti modelu Realme 5 PRO, který má ambice stát se letošním bestsellerem.

 • Recenze: CZC Hexblade GK1000 – nejtišší herní klávesnice

  autor: Saša Ševčík

  Výhody mechanických klávesnic jsou nepopiratelné. Cvakání mechaniky ale může být především v noci nebo v naprostém tichu neskutečně otravné. Jak z toho ven? Pomůže nejtišší herní klávesnice s mechanickými spínači CZC Hexblade GK1000.

 • Recenze: CZC Assassin GM650 – recept na ticho

  autor: Saša Ševčík

  Spolubydlící i drahé polovičky hráče proklínají. Obzvláště to platí v případech, kdy se herním radovánkám oddáváte v noci, kdy chce ten druhý spát. Řešením tohoto problému může být tichá herní myš CZC Assassin GM650.

 • Recenze: CZC Sorcerer GK900 – poctivá herní mechanika

  autor: Karel Dvořák

  Každý hráč potřebuje to správné náčiní, o tom není pochyb. Nabídka herních periferií je nicméně velmi široká a ceny se mohou v případě těch nejlepších modelů vyšplhat klidně i na několik tisíc korun. To však není případ mechanické klávesnice CZC Sorcerer GK900.

 • Recenze: CONNECT IT Neo – na hry levně

  autor: Saša Ševčík

  Herní periferie zpravidla nepatří k těm nejlepším, obzvláště pokud se bavíme o modelech pro profesionální uživatele. Právě proto se společnost CONNECT IT zaměřila na běžné uživatele, výsledkem je řada Neo. Co od ní můžeme čekat, si ukážeme v řádcích níže.

nahoru