Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: ASUS TUF Gaming A15 – hry pod taktovkou Ryzenu

  autor: Saša Ševčík

  Na pultech tuzemských obchodů se již zabydlely první notebooky postavené na platformě AMD Ryzen čtvrté generace. Jedním z prvních je i herní laptop ASUS TUF Gaming A15, který má lákadel hned několik – například odolnou konstrukci splňující armádní certifikaci.

 • Recenze: Niceboy Oryx K300X – levná herní mechanika

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Niceboy se snaží hráče zaujmout klávesnicí Niceboy Oryx K300X, která je jednou z nejlevnějších mechanik na trhu. V našich testech si i přes příznivou cenovku vedla vcelku obstojně. Co od ní mohou případní zájemci čekat?

 • Recenzujeme Gears Tactics - podoba s XCOM čistě náhodná

  autor: Adam Plechatý

  Každý, kdo alespoň jednou rozřízl locusta v Gears of War, bude v Gears Tactics jako doma. Kdo čekal XCOM s přidaným testosteronem bude zklamán, fandové série Gears budou naopak nadšeni.

 • Recenze: Logitech MX Master 3 – vládce myšího světa

  autor: Karel Dvořák

  MX Master 3 představuje vrchol kancelářských myší od společnosti Logitech. Výrobce slibuje, že tento hlodavec usnadní lidem práci a zároveň zvýší jejich efektivitu. Jak moc je to pravda, se budeme snažit zjistit v této recenzi.

 • Recenze: DeFunc TRUE – stylový parťák i poslední záchrana

  autor: Karel Dvořák

  Bezdrátových špuntů je na trhu jako máku. Model DeFunc TRUE nad ostatními vyniká především líbivým designem, zároveň se ale na cestách může stát i poslední záchranou – funguje totiž také jako powerbanka.

 • Recenze: Epson L3150 – tankování je levnější

  autor: Petr Kirs

  Popularita tiskáren s takovými systémy rok od roku roste. A není se čemu divit, náklady na tisk jsou totiž výrazně nižší než v případě modelů s klasickými kazetovými náplněmi s inkoustem. Jak se tankuje v praxi a kolik to stojí, si dnes ukážeme na tiskárně L3150.

 • Recenze: Samsung T7 Touch – bezpečný, elegantní a rychlý

  autor: Karel Dvořák

  Samsung se před časem pochlubil novým externím diskem T7 Touch, který se nabízí v různých barevných provedeních i kapacitách. Jde o elegantní a rychlý model s důmyslným zabezpečením – ukrývá totiž čtečku otisků prstů.  

 • SteelSeries Sensei Ten – návrat legendy [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  GEEK GreenT se tentokrát podíval na zoubek herní myši Sensei Ten. Jak si tato herní legenda vedla v jeho rukách, se dozvíte v tomto testu.

 • Recenzujeme Ori and the Will of the Wisps

  autor: Adam Plechatý

  Malý roztomilý přízrak Ori po pěti letech od prvního dílu skáče zpět na naše monitory a televize v pokračování veleúspěšné plošinovky s příchutí Metroidu. Dvojka přináší rozsáhlejší mapu, rozšířený soubojový systém a vylepšenou paletu schopností. Že jde opět o nejkrásnější plošinovku na trhu snad netřeba připomínat.

 • Recenzujeme Half-Life Alyx - myši a klávesnici vstup zakázán!

  autor: Adam Plechatý

  Valve se vrací k legendární značce Half-Life a přestože si právě tohle hráčská komunita celých 13 let toužebně přála, fandové série jsou rozpolcení. Bez VR headsetu si totiž nové dobrodružství jen tak nezahrajete. Ale jak se to říká - když se kácí les, létají třísky?

nahoru