Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Recenze: APC Back-UPS 950VA – když dojde šťáva

  autor: Stanislav Holý

  Není snad nic nepříjemnějšího, než když při rozdělané práci na stolním počítači vypadne elektřina. Platí to ale samozřejmě pouze v případě, kdy sestavu nemáte připojenou k záložnímu napájecímu zdroji, jako je například APC Back-UPS 950VA.

 • Death Stranding je velká výzva [GEEK hraje]

  autor: GreenT

  Geek GreenT si tentokrát odskočil od testů hardwaru k jednomu titulu, který sice není žádnou novinkou, ale rozhodně stojí za pozornost. I po letech totiž budí řadu kontroverzí. Jak vypadá titul Death Stranding jeho očima?

 • Recenze: TP-LINK Archer AX73 – prvotřídní bezpečí pod taktovkou WiFi 6

  autor: Saša Ševčík

  Router Archer AX73 od společnosti TP-LINK je doslova napěchovaný moderními technologiemi až po okraj. Samozřejmostí je tak podpora WiFi 6, Beamforming, OneMesh či možnost streamování až v 8K rozlišení. Velký důraz byl kladen také na zabezpečení, systém HomeShield totiž může chránit celou vaši domácí síť.

 • The Art of Creaks: nádherný pohled pod pokličku vzniku české hry

  autor: Miroslav Václavík

  Přestože jsou videohry jedním z odvětví, díky kterému zná Českou republiku celý svět, do zákulisí vývoje tuzemských her máme možnost nahlédnout jen výjimečně. Když se proto čas od času objeví artbook ve stylu The Art of Creaks, jde o příjemné pohlazení po duši každého hráče.

 • Recenze: Marshall Major IV Bluetooth – pokračovatel legendy

  autor: Stanislav Holý

  Velice solidní parametry, retro vzhled a v neposlední řadě také dlouhá výdrž baterie v bezdrátovém režimu. To jsou hlavní přednosti sluchátek Major IV Bluetooth od společnosti Marshall, které si dnes důkladně proklepneme.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Herní náčiní pro milovníky League of Legends. Testujeme novinky od Logitechu

  autor: Saša Ševčík

  V Česku se zabydlelo nové herní náčiní od společnosti Logitech, které cílí na hráče. Hned šest gamingových novinek láká na design inspirovaný populární virtuální dívčí hudební skupinou K/DA, kterou tvoří šampionky z alternativního vesmíru hry League of Legends. Dnes si jednotlivé novinky představíme blíže.

 • Bezdrátové mini-kombo Asus v akci [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  K testování se mi dostalo zajímavé mini kombo bezdrátové klávesnice a myši od Asusu. Pokud chcete mobilitu a volnost, pak je tato dvojice jako stvořená k cestování nebo častým LAN party.

 • Recenze: Realme 8 – nástupce bestselleru

  autor: Petr Kirs

  Na pultech obchodů se nově zabydlely dva zajímavé nové smartphony – Realme 8 a Realme 8 Pro. Oba přitom navazují na starší sedmičky, které díky dobrému poměru cena/výkon patřily k nejpopulárnějším modelům ve své třídě. Dnes si důkladně proklepneme první jmenovaný model.

 • Pohřbeno v čase. Recenzujeme knihu Altas ztracených měst

  autor: Alena Gurin Stará

  Pojďte se projít troskami vypleněného Kartága, mementem černobylské katastrofy v Pripjati nebo prázdným futuristickým městem San Zhi, v němž straší... 

 • Recenze: Apple MacBook Pro 13 s čipem M1 – začátek nové éry

  autor: Saša Ševčík

  S nejnovějšími čipy Apple M1 odstartoval americký podnik úplně novou éru svých počítačů. Jaký je výkon nového procesoru, a co udělá s výdrží baterie? Odpovědi na tyto otázky budeme hledat v recenzi nového MacBooku Pro 13.

nahoru