Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • 10 herních sluchátek do tří tisíc korun [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Kvalitní přednes, příjemná ergonomie či odolná konstrukce. Vybrat herní sluchátka nemusí být tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Právě proto otestoval Geek GreenT hned deset herních sluchátek s cenovkou do tří tisíc korun najednou.  

 • Recenze: CAT S62 Pro – kompaktnější, levnější a s termovizí

  autor: Saša Ševčík

  Velmi povedenou evoluci, kterou by se mohli inspirovat všichni mobilní výrobci, ukázala společnost Caterpillar. Vrcholný model CAT S62 Pro je levnější, kompaktnější, a přitom prakticky ve všech ohledech lepší než jeho předchůdce.

 • Recenze: MSI GL75 Leopard – vyvážená herní mašina

  autor: Petr Kirs

  Pod taktovkou procesoru Intel Core i7 desáté generace se letos v létě představil notebook MSI GL75 Leopard. Technické parametry naznačují, že jde o vyváženou herní mašinu. Co od ní můžeme čekat v praxi, si ukážeme v následujících řádcích.  

 • GEEK tip: Xiaomi POCO F2 Pro jde po krku vlajkovým lodím

  autor: Petr Kirs

  Smartphone POCO F2 Pro je už od svého uvedení na trh přezdívám „zabijákem vlajkových lodí“. Při atraktivní cenovce nabízí skutečně solidní výbavu. Abychom věděli, co od něj čekat v praxi, podíváme se mu dnes na zoubek trochu blíže.

 • Recenze: Samsung Odyssey G7 – ergonomický král s herními geny

  autor: Petr Kirs

  Prohnutá obrazovka, QHD rozlišení, 240Hz obnovovací frekvence, odezva 1ms, kompatibilita s G-Sync či bezchybná ergonomie. To jsou jen některá lákadla monitoru Samsung Odyssey G7. Najdou se i chyby? To budeme zjišťovat v dnešní recenzi.

 • Halo 3 konečně dorazilo na PC. Recenzujeme předělávku xboxového hitu

  autor: Miloš Bohoněk

  Žijeme v moderní době, která přestává rozlišovat mezi rasou, pohlavím a pomalu už i herní platformou. Haló haló, co že se to stalo? Inu, Microsoft začal bourat hradbu mezi PC a xboxovým hraním. A my nemůžeme než chválit.

 • Recenze: Logitech G923 – vyrazte na závodní tratě

  autor: Saša Ševčík

  Čerstvou novinkou na tuzemském trhu je závodní volant Logitech G923, který cílí na majitele konzolí PlayStation, Xbox i klasických počítačů. Novinka patří podle papírových parametrů k tomu nejlepšímu, co tento výrobce nabízí. Jak si ale povede v "závodní" praxi?

 • Recenze: CZC Shapeshifter GM1000 – modulární hlodavec pro hráče

  autor: Saša Ševčík

  Herní myš CZC Shapeshifter GM1000 je naprostý unikát. Nabízí totiž modulární konstrukci, díky které si může každý vybrat, jak bude jeho hlodavec vypadat a zároveň jaké bude mít vlastnosti. Dáváte přednost dírkám, nebo pevné konstrukci? Kabelu či bezdrátu? Hlavní hrdina dnešní recenze uspokojí všechny.

 • Recenze: TP-LINK Deco X20 – přeřaďte na vyšší rychlost

  autor: Karel Dvořák

  Síťové prvky podporující WiFi 6 se pomalu zabydlují na pultech tuzemských obchodů. Jednou z čerstvých novinek, které nabízejí takto vysoké přenosové rychlosti, je i Mesh systém TP-LINK Deco X20. A právě ten si důkladně proklepneme v dnešní recenzi.

 • Recenzujeme Ghost of Tsushima, poslední velkou exkluzivitu na PlayStation 4

  autor: Adam Plechatý

  Poslední z velkých exkluzivit pro PS4 a parádní rozlučka s končící generací současných konzolí, i taková je Ghost of Tsushima. Jak se hraje Assassin's Creed v samurajském prostředí? V recenzi vám to povíme!

nahoru