Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: Niceboy ORYX 200 – jde to i levně

  autor: Stanislav Holý

  Náčiní pro hráče nebývá zrovna nejlevnější, obzvláště pokud se bavíme o skutečně progamingové výbavě. Naštěstí na pultech obchodů nalezneme i citelně levnější modely, které stále mají uživatelům co nabídnout. To je případ i dvoustovkové řady Niceboy ORYX.

 • Recenze: Samsung 27RG50 – herní rychlík

  autor: Karel Dvořák

  Obnovovací frekvence 240 Hz, zakřivená obrazovka či podpora technologie Nvidia G-SYNC. To jsou jen některá lákadla, která je možná vyčíst z parametrů monitoru Samsung 27RG50. Jak dobrý bude ale tento panel ve skutečnosti? Odpověď budeme hledat v dnešní recenzi.

 • Recenze: Olympus E-M10 Mark III – ideální parťák nejen na cesty

  autor: Karel Dvořák

  Olympus E-M10 Mark III je oceňován fotografy napříč generacemi. Vyzdvihována je zpravidla jeho obrazová kvalita, ikonický design a v neposlední řadě také množství nabízených funkcí. Právě proto jsme se tento kompakt s výměnnými objektivy rozhodli důkladně otestovat.  

 • Recenze: Bose Noise Cancelling 700 – pokračovatel cestovatelské legendy

  autor: Saša Ševčík

  Sluchátka Bose QC35 II se stala doslova legendou mezi cestovateli díky velmi povedené funkci aktivního potlačení okolního hluku. Na tento úspěšný model se nyní snaží navázat nové sedmistovky, které jsou bez nadsázky po všech stránkách lepší.

 • Recenze: Sony WF-1000XM3 – v malém těle bohatý zvuk

  autor: Saša Ševčík

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem poslední doby. Velmi zajímavý kousek má přitom před letošními Vánocemi na trhu společnost Sony, elegantní model s ergonomickým tvarem WF-1000XM3 totiž nabízí řadu pokročilých technologií.

 • Recenze: TP-LINK Tapo C200 – šikovný hlídač domácnosti

  autor: Petr Kirs

  Noční vidění, záznam ve Full HD rozlišení a možnost 360stupňového pohybu. To jsou hlavní přednosti, na které láká šikovný hlídač domácnosti – bezpečnostní kamera TP-LINK Tapo C200. Jaké jsou její kvality v praxi, ověříme v dnešní recenzi.

 • Recenze: Niceboy Oryx K300X – náčiní pro náruživé hráče

  autor: Karel Dvořák

  Hrát se dá v podstatě na jakékoliv klávesnici. Pokud to ale s oblíbenými tituly myslíte vážně, je vhodné sáhnout po pokročilejších modelech, jako je například Niceboy Oryx K300X. Ta byla od prvního do posledního šroubku navržena pro náruživé hráče.

 • Recenze: Samsung Galaxy Fold – mnohem lepší, než jsme čekali

  autor: Saša Ševčík

  Je to patrně nejočekávanější smartphone letošního roku. A po několika měsících konečně přichází do prodeje. Řeč je o skládacím chytrém telefonu s ohebným displejem Samsung Galaxy Fold, který si dnes důkladně proklepneme.

 • Recenze: CAT S52 – elegantní obrněnec

  autor: Petr Kirs

  Extrémně odolné chytré telefony zpravidla bývají pořádní mackové, kteří na ladné křivky příliš nelákají. Novince zvané CAT S52 se to přesto povedlo, jde bezesporu o jeden z nejelegantnějších obrněnců na trhu. Co od něj můžeme čekat v praxi?

 • Je Death Stranding dílo génia, nebo šílence? Recenzujeme nejrozporuplnější hru tohoto roku

  autor: Adam Plechatý

  Hideo Kojima nedělá kompromisy a svou autorskou vizi tlačí kupředu i navzdory silným protiproudům herního mainstreamu. Není proto překvapením, že jeho novinka Death Stranding sbírá hodnocení od těch téměř nejnižších až po ty absolutní. Jak se líbila nám?

nahoru