Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: Fortron HYDRO G 650 PRO – japonská síla

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Fortron uvedla letos do prodeje nový napájecí zdroj HYDRO G 650 PRO. Ten láká především na vysokou účinnost díky 80Plus Gold certifikaci, modulární kabeláž a v neposlední řadě také tichý chod. Výrobce si přitom zakládal na kvalitě použitých součástek, o čemž svědčí například použití kondenzátorů japonské výroby i nadstandardní záruka.

 • Age of Empires II: Definitive Edition - dokonalý remaster

  autor: Adam Plechatý

  Definitivní edice definitivně nejlepší realtimové strategie. To je remaster hry, která bez debat definovala svůj žánr na samém konci minulého století a je zlatým grálem pro všechny, kteří si buď chtějí připomenout staré dobré časy, nebo pro ty, kteří ještě nebyli na světě.

 • Recenze: CZC Bastion GX600 – pohodlí především

  autor: Karel Dvořák

  Moderní ergonomická židle s kovovým rámem i křížem, potah z kvalitní PU kůže, nastavitelná výška sedáku či 4D područky. To jsou jen některá lákadla nové herní židle CZC Bastion GX600, kterou si dnes důkladně proklepneme.

 • Recenze: Oral-B Genius X – na zuby s umělou inteligencí

  autor: Petr Kirs

  Chytré v dnešní době rozhodně nejsou pouze telefony, ale například i kartáčky. Připojit se totiž dají klidně i ke smartphonu a používat mohou také umělou inteligenci. K čemu je to dobré v praxi si ukážeme v dnešní recenzi modelu Oral-B Genius X.

 • Recenze: Canon EOS 90D – střední třída v plné zbroji

  autor: Saša Ševčík

  Před letošními Vánocemi se společnost Canon snaží zaujmout novou digitální zrcadlovkou EOS 90D. Jde o model střední třídy, který má šanci zaujmout nabízenými funkcemi a vlastnostmi i náročnější uživatele. Ale pěkně popořadě…

 • Recenze: Xtorm Power Bank Voyager – energie kdykoliv a kdekoliv

  autor: Karel Dvořák

  Výdrž většiny chytrých telefonů a tabletů není kdovíjak oslnivá. Naštěstí jsou tu záložní zdroje energie, jako je například Xtorm Power Bank Voyager. Ten toho umí víc než většina konkurentů, dokáže totiž nabíjet i notebooky.

 • Recenze: Sennheiser CX150BT – nechte hudbu znít

  autor: Petr Kirs

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem dnešní doby. Vedle True Wireless modelů jsou k dispozici také sluchátka, u kterých je pravý a levý kanál spojen kabel, což má v praxi své výhody. Všechny si je ukážeme v recenzi modelu Sennheiser CX150BT.

 • Recenze: Philips Hue a Play Col – barevné hrátky

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Philips láká již nějakou dobu na celou řadu nejrůznějších světel, které se mohou stát součástí chytré domácnosti. Dva takové výrobky si dnes společně představíme, podíváme se na zoubek světlům ze řady Philips Hue.

 • Recenze: Sony KD-55AG8 – obrazové HiFi

  autor: Petr Kirs

  Především špičkovou obrazovou kvalitou se snaží zaujmout televizor Sony KD-55AG8. Kromě OLED obrazovky ale láká také na prémiové audio, respektive na technologii Sound-from-Picture Reality. Jak obstojí tento model v našem testu?

 • Recenze: Xiaomi Mi Note 10 – šest fotoaparátů a 108 megapixelů

  autor: Karel Dvořák

  Krátce před Vánocemi se na pultech obchodů objevil první mobil na světě, který láká na fotoaparát s rozlišením 108 megapixelů. Model Xiaomi Mi Note 10 se navíc chlubí také šesti objektivy, solidní hardwarovou výbavou a v neposlední řadě i velmi líbivým vzhledem.

nahoru