Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Pošlete svůj Procesor k ledu …

  Opravdu s velmi zajímavým nápadem přišla Taiwanská firma Gigabyte. Jedná se o Chladič Gigabyte GH-PCU21-VG (3D Cooler-Pro) kterým můžete provětrat jak všechny Pentia 4 a Celerony založené na platformě Socket 478, tak i třeba Athlon FX až po AMD 64 3400+. Tak se na něj pojďme podívat blíže…

 • Genius HS-04A – Headset-sluchátka do pohody - pro každého

  Kvalitní sluchátka s mikrofonem, která vzhledem i ke své ceně dokáží nabídnout opravdu mnoho.Jejich koupí nic neztratíte spíše naopak.

 • Setkání třetího druhu aneb Windows XP poprvé bez obalu (a to pěkně natvrdo, protřepat nemíchat s deštníčkem navíc)

  Xo to je XP? Iluze? Provokace? Ponížení uživatele PC? O tom a mnohem více. První instalace systému (veškerý materiál byl zapůjčen legálně, nedošlo k porušení žádných autorských práv a to myslím upřímně)

 • iRiver H-340 - konečně něco mnohem lepšího než Apple iPod!

  autor: Radek Hulán

  Na iRiver H-340 jsem se moc těšil, měl jsem na tento přehrávač reference, že hudbu z něj lze poslouchat i pokud je člověk poněkud náročnější na její kvalitu. Hudbu mám moc rád, moje domácí audio aparatura má pořizovací cenu nového německého auta vyšší třídy, sbírka CD a LPček dosahuje pár tisíců kusů, a (právě proto) jsem byl vůči MP3 přehrávačům dosud dost skeptický.

 • HP L1740 monitor - nový šampión v 17" kategorii

  autor: Radek Hulán

  Hewlet Packard se s jeho novou řadou monitorů HP L1740 stal přes noc šampiónem v kategorii 17" monitorů. Nikdo jiný za něco málo přes 8.000 Kč (včetně DPH) nenabízí slušný kontrast (500:1), velice dobrou rychlost (13 ms), pozorovací úhel až 150 stupňů, analogový VGA i digitální DVI vstup pro ostrý obraz, a také perfektní mechanickou konstrukci, která umožnuje nejenom naklápět monitor o desítky stupňů dle Vašich aktuálních potřeb, ale i natáčet obrazovku o 90 stupňů na šířku nebo na výšku.

 • Coolpix 8800: osm milionů v klidu

  autor: Marek Pokorný

  Osm milionů obrazových buněk ve snímači a desetinásobné optické přiblížení - tak bychom mohli ve zkratce charakterizovat novou elektronickou zrcadlovku Nikon Coolpix 8800. Nesmíme ovšem zapomenout ani na další pozoruhodnou vlastnost optické soustavy, kterou je redukce vibrací (zabudovaná přímo v objektivu). Tato funkce skutečně velmi radikálně snižuje počet rozmazaných fotografií. Praktický je také výklopný barevný 1,8palcový displej.

 • Logitech Z-2300 - hi-endové 2.1 repro s THX

  autor: Zdeněk Kabát

  Jednou z nedávných novinek společnosti Logitech, kterou znáte spíše asi jako výrobce periferií, je repro soustava Z-2300. Jedná se o 2.1 soustavu a již podle ceny můžete soudit, že patří k hi-endu se své kategorii. S masivním subwooferem, vysokým příkonem a certifikací THX dostanete ale za své peníze vynikající ozvučení i větších prostor.

 • Za SLI levnější - tajemná MSI K8N Neo4 Platinum

  Přestože má MSI svou vlastní desku disponující pravým nefalšovaným nVIDIA nForce4 SLI čipsetem a rovněž je jedním z partnerů, kterým nVIDIA povolila navštívít výsostné vody SLI módu, nedala si pokoj a mnoha uživatelům již brzy doručí LEVNÉ SLI řešení postavené na poněkud jiných základech než povoluje přísná nVIDIA.

 • DiMAGE X50: rychlý drobeček

  autor: Marek Pokorný

  Tentokrát si představíme další pokračování úspěšné řady X společnosti Konica Minolta, a to model DiMAGE X50. Tento pětimegapixelový model je především nečekaně rychlý až téměř expresní, ať už se toto tvrzení týká náběhu, ukládání snímků nebo ostření.

 • TEAC MP-200 - stylový a levný flash MP3 přehrávač s OLED

  autor: Zdeněk Kabát

  S cenovým poklesem MP3 přehrávačů velmi stoupá popularita modelů s pevným diskem nebo flash pamětí. Dnes se podíváme právě na flash přehrávač od firmy TEAC, který sice nenabízí velké množství funkcí, ale zato je levný a velmi hezký. Kromě 256 nebo 512MB integrované flash paměti obsahuje i OLED, což je organický aktivní displej. A kolik za to vše zaplatíte? Necelé 3 tisíce Kč.

nahoru