Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • TEAC MP-200 - stylový a levný flash MP3 přehrávač s OLED

  autor: Zdeněk Kabát

  S cenovým poklesem MP3 přehrávačů velmi stoupá popularita modelů s pevným diskem nebo flash pamětí. Dnes se podíváme právě na flash přehrávač od firmy TEAC, který sice nenabízí velké množství funkcí, ale zato je levný a velmi hezký. Kromě 256 nebo 512MB integrované flash paměti obsahuje i OLED, což je organický aktivní displej. A kolik za to vše zaplatíte? Necelé 3 tisíce Kč.

 • Laptop Prestigio Cavaliere 143 - skrytá mobilní síla

  Ještě před pár měsíci byla možnost koupě nového laptopu s 1300MHz procesorem, 256MB RAM, CD-RW/DVD mechanikou, 30GB diskem a se SOLIDNÍ výdrží provozu na baterie v ceně pod 19tisíc korun bez daně ČIROU utopií. Dnes je situace daleko příznivější s vysoce pravděpodobným výhledem na další cenový pád pod ...

 • Zaměřeno na zvuk: SONY MDR-G54LP kontra SENNHEISER PC 140

  MP3 přehrávače rychle zaplavují svět a spolu s nimi i bundlovaná sluchátka, která většinou ani nestojí za tu námahu, aby se s nimi někdo blíže zaobíral či přes ně dokonce poslouchal audio soubory.Navyknete–li si totiž na dodávané špuntíky či jiné jim podobné věci pochybné kvality s ještě pochybnějším...

 • Hyundai L17T - televize či LCD, ryba nebo rak?

  Zaráží vás slovní spojení "společnost Hyundai + výroba LCD panelů"? A co teprve firma CzechComputer a prodej autotuningového zboží?:) Nic naplat, svět se globalizuje a my s ním... Tak jako dnes těžko někoho překvapí Sony se svými CyberShot foťáky, které se velmi rychle vryly do povědomí veřejnosti, i Hyundai nezůstal u montáže automobilů a plnou silou se vrhl na pole LCD monitorů. Dlužno říci, že úspěšně.

 • Microsoft Wireless Optical Desktop Elite Bluetooth

  autor: Zdeněk Kabát

  Na našem trhu se nedávno objevila česká verze hi-endového komba klávesnice + myš od Microsoftu, tak jsme se rozhodli se jí podívat na zoubek. Jedná se o Wireless Optical Desktop Elite, což je kombinace multimediální klávesnice a optické myši, to vše připojené přes bezdrátový protokol budoucnosti - bluetooth. Jak se mi s touto novinkou pracovalo se dozvíte dále.

 • Samsung Digimax V50 - kovová kapesní baculka

  Poslední Samsungovo novorozeně je klasické pětimego s velmi dobrým Schneider-Kreuznach objektivem, který ve spojení s trojnásobným optickým zoomem zaručuje kvalitní obrazový výstup.

 • Vybíráme komponenty pro nové PC

  autor: Lukáš Beňa

  Rostoucí hardwarová náročnost počítačových programů, především her, nás čas od času, zejména nyní před Vánocemi, přiměje inovovat své dosavadní PC, které už požadavky těchto žroutů výkonu nedokáže plně uspokojovat. Není však jednoduché zvolit za rozumnou cenu takové komponety, které opravdu nějakou dobu vydrží. Proto by vám tento článek měl s výběrem alespoň trochu pomoci.

 • Rychlá DiMAGE Z10

  autor: Marek Pokorný

  Osminásobný optický zoom, třímegapixelové rozlišení a excelentní rychlost ukládání, náběhu i ostření - tak by se dala v kostce charakterizovat nová Z10-ka od společnosti Konica Minolta. Nedávno jsme vám zde představili její luxusnější kolegyni (DiMAGE Z3), jsme však přesvědčen, že řadě zájemcům o kvalitní ultrazoom bude bohatě stačit "desítka", i když postrádá stabilizaci obrazu.

 • Leadtek Winfast PX6600TD - anděl s jádrem GeForce 6600 v těle

  Výkonový masakr ve zbroji s PCI Express plátky teprve začíná.... Zatím sice oběma hlavním soupeřům došly vhodné zbraně (nedostatek substrátů pro výrobu čipů)...

 • Elektronická zrcadlovka se stabilizací obrazu

  autor: Marek Pokorný

  Společnost Konica Minolta se rozhodla spojit to nejzajímavější ze svých dvou produktových řad označených písmeny Z a A do jednoho modelu - DiMAGE Z3. Z áčkové řady dostala do vínku nová Z3-ka stabilizaci obrazu na snímači, tedy Anti Shake systém a relativně nízká cena a rychlost provozu je dědictvím po "zetkových" předchůdkyních (Z1 a Z2).

nahoru