Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Chlazení vodou - nebojte se, je to tak snadné...

  Toto je článek, který líčí mé prvotní nadšení po úspěšném sestavení vlastního vodníka, a pokud se Vám zdá, že jste jej už někde někdy četli, máte pravdu. Proč to nepřiznat - můj článek uvedl jeden nejmenovaný a neférově se chovající český server (zasvěcení určitě ví, o koho se jedná). V současnosti vůbec nejeví ochotu pojednání o "vodníkovi" stáhnout, ani se se mnou nijak finančně či smlouvně vyrovnat, hraje tzv. mrtvého brouka. Řešení celé situace bude jistě zajímavé... Z tohoto důvodu se "recenze" také objevuje zde.

 • Test pamětí DDR400: Vyplatí se značkové?

  autor: Zdeněk Kabát

  Další recenze na našich stránkách je pro změnu jiného soudku. Jedná se totiž o test pamětí PC3200 DDR SDRAM, nebo-li DDR400, které jsou dnes jedním z nejrozšířenějších artiklů. V recenzi naleznete paměťové moduly Kingmax, Kingston, OCZ a pro srovnání také OEM. A vězte, že nepůjde jen o holé srovnání výkonu, ale také o srovnání max. dosažených frekvencí a agresivních časování.

 • Acerovo PDA n10 - malé a šikovné, aneb proč s sebou tahat sekretářku?

  Firma Acer na nás zaútočila dalším špičkovým výrobkem, který přestože patří do nejnižší cenové kategorie tohoto typu zařízení, tj. Pocket PC, má rozhodně co nabídnout.

 • Je DVD Pioneer stále nejlepší?

  autor: Pavel Vychodil

  První větší test DVR A07/107 v češtině. Kritériem nebyly funkce a rychlost, ale spolehlivost a univerzálnost.

 • Kovová kráska s písmenem "X" ve znaku - LCD Samsung 172X

  Samsung - nový dravec v oblasti LCD monitorů, přebírá žezlo po doposud velmi úspěšné společnosti jménem Hercules, jejíž LCD výrobky se těšily také značné popularitě. Jinak to ovšem bylo s finanční stránkou společnosti, proto se už také s jejími produkty, patřícími do grafické oblasti, těžko kdy setkáte.

 • Za malý peníz velmi výkoná grafika od Nvidie!

  autor: Jan Zakouřil

  Grafická karta MSI GeForce FX5900 XT-VTD128 je velmi výhodnou investicí pro vylepšení vašeho počítače. Poměr cena vs. Výkon patří k nejlepším mezi grafickými kartami v této třídě. Ten kdo fandí grafikám od firmy Nvidia a neoplývá zrovna tím nejtučnějším kontem, ale požaduje výkon za dobrou cenu je pro něj tato verze FX5900 velkým lákadlem!

 • Za málo peněz hodně muziky aneb MSI FX5900XT-VTD128 v akci!

  autor: Tomáš Samec

  Za mainstreamové peníze dostane Hi-Endovou kartu která vám nějaký ten pátek vydrží.

 • Canon PowerShot G3 nabízí fotografie ostré jako břitva

  autor: Pavel Dušek

  I když se o tomto fotoaparátu začalo mluvit už v roce 2002, stále patří mezi špičkové poloprofesionální kompaktní přístroje. Už i digitální fotoaparáty dospěly do stádia vývoje, kdy se plně vyrovnají a v lecčem i předčí své klasické „analogové“ bratříčky. Navíc pokrok v oblasti digitálních fotoaparátů už nejde tak rychle kupředu jako kdysi, takže se nemusíte obávat, že Vám tento přístroj bude stárnout přímo před očima.

 • Foťák,který udělá fotku za Vás.

  autor: Michal Zapletal

  Hewlett Packard Photosmart 850 je foťák, který vypadá, že sním udělá fotku i bezruký ...

 • All-In-Wonder na rychlém koni Hercules

  autor: Tomáš Kuchařík

  Pro příznivce sledování televizních programů na svých PC má firma Herkules jednu nabídku v řadě grafických karet s příznačným názvem Hercules 3D Prophet All-In-Wonder 9800SE.

nahoru