Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Digitální fotoaparát který musíš mít.

  autor: Jan Záliš

  Canon Ixus 400, 4Mpix, 3 x optický zoom, záznam na CFI, …atd

 • MSI MEGA 651 + X48 PC review

  autor: Radoslav Křehlík

  Zvažujete koupi barebone a ještě jste se nerozhodli? MEGA 651 + X48 PC nyní nabízí kromě MP3 přehrávače, FM rádia také CDRW/DVD-ROM mechaniku jako součást balení. Pokud chcete vědět, co vás při koupi toho prcka čeká a nemine, podívejte se jak dopadl v našich testech.

 • ASUS, MSI a Leadtek GeForce FX 5700 v recenzi

  autor: Zdeněk Kabát

  Poprvé se na stránkách našeho internetového obchodu setkáváte s recenzí. Jako první jsme se rozhodli zrecenzovat tři grafické karty postavené na GeForce FX 5700, což je grafický čip s vynikajícím poměrem cena/výkon. Jedná se o karty od ASUSu, MSI a Leadteku, které patří opravdu k tomu nejlepšímu, co můžeme v našem obchodě nabídnout.

 • Recenze: ESET Family Security Pack – ochrana pro celou rodinu

  autor: Petr Kirs

  Množství zařízení v našich domácnostech neustále roste. Ruku v ruce s tím je také ožehavější otázka, jak všechny tyto přístroje chránit proti hackerům a nezvaným návštěvníkům. Právě proto si v dnešní recenzi proklepneme komplexní antivirovou ochranu ESET Family Security Pack.

 • Drápy vytáhnout! Recenzujeme komiks Wolverine: Zrození

  autor: Matěj Svoboda

  V tom, co dělá, je nejlepší. Ale kým skutečně je a odkud pochází, to zůstávalo zahaleno tajemstvím. Až dosud. Staňte se svědky šokujícího příběhu mutanta, z něhož se stane Wolverine.

 • Každé začátky jsou těžké. Recenzujeme komiks Batman: Rok jedna

  autor: Matěj Svoboda

  Roku 1986 vytvořil Frank Miller a David Mazzucchelli strhující moderní verzi Batmanova zrodu. Oprostili legendu a vdechli jí nový život. Po Návratu temného rytíře, Millerově dystopiské legendě o Batmanových posledních dnech, je tu Rok jedna s novou vizí počátku klasické postavy.

nahoru