Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Hercules All-In-Wonder – Návrat legendy

  autor: Milan Černický

  Karty All-In-Wonder patřily vždycky k vlajkovým lodím společnosti ATI. Mají vynikající kvalitu obrazu, špičkové herní vlastnosti a hlavně televizní tuner, to vše na jedné kartě. Díky tomu je toto řešení vhodné i k instalaci do minisystémů, kde je pouze AGP slot. Tyto karty vždy nabízely něco navíc.

 • ASUS RADEON 9600 XT/TVD 128

  autor: Jan Franc

  Jestli hledáte kartu z vyšší části střední třídy, tak by Vám mohl tento článek pomoci. 3D výkon naplňuje předpoklady RADEONU 9600 XT.

 • Reproduktory Logitech Z-640: černé perly za pusinku

  Velmi kvalitní 5.1 reprosoustava od známého výrobce, která vyniká především mohutným zvukem, skvělým designem, ale ze všeho nejvíce snad cenou. To pravé pro milovníky dobrého zvuku, kteří mají štěstí na tolerantní sousedy.

 • Digitální fotoaparát který musíš mít.

  autor: Jan Záliš

  Canon Ixus 400, 4Mpix, 3 x optický zoom, záznam na CFI, …atd

 • MSI MEGA 651 + X48 PC review

  autor: Radoslav Křehlík

  Zvažujete koupi barebone a ještě jste se nerozhodli? MEGA 651 + X48 PC nyní nabízí kromě MP3 přehrávače, FM rádia také CDRW/DVD-ROM mechaniku jako součást balení. Pokud chcete vědět, co vás při koupi toho prcka čeká a nemine, podívejte se jak dopadl v našich testech.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • ASUS, MSI a Leadtek GeForce FX 5700 v recenzi

  autor: Zdeněk Kabát

  Poprvé se na stránkách našeho internetového obchodu setkáváte s recenzí. Jako první jsme se rozhodli zrecenzovat tři grafické karty postavené na GeForce FX 5700, což je grafický čip s vynikajícím poměrem cena/výkon. Jedná se o karty od ASUSu, MSI a Leadteku, které patří opravdu k tomu nejlepšímu, co můžeme v našem obchodě nabídnout.

 • Svoboda 1945: Liberation – výlet do složitého období naší historie

  autor: Miroslav Václavík

  Každý národ si ve své historii nese lehčí i těžší momenty. Velká vítězství, smutné prohry, zásadní rozhodnutí, jež se bez kontextu tehdejších okolností mohou jevit zcela nepochopitelnými. Další z podobně zásadních kapitol československé historie si vzali do hledáčku tvůrci Attentat 1942, a to odsun Němců po druhé světové válce a navazující nástup komunistů k moci.

nahoru