Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • GEEK tip: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT – hraní klidně i ve 4K

  autor: Petr Kirs

  Na trhu se stále častěji objevují herní monitory se 2K či 4K rozlišením. Čím ale taková zobrazovadla krmit? Zajímavou volbou může být tichá grafika GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, přestože nejde o žádnou žhavou novinku.

 • Recenze: Niceboy HIVE podsie – zabalit do kapsy a vyrazit

  autor: Petr Kirs

  Především na cestách se mohou stát dobrým parťákem sluchátka Niceboy HIVE podsie. Přestože se samozřejmě dají použít i doma, na cestách ocení jejich majitelé velmi nízkou hmotnost, stejně jako bezdrátovou konektivitu. Kabelem dokonce není propojeno ani pravé sluchátko s levým.

 • Recenze: CZC Throne GX800 – herní trůn

  autor: Petr Kirs

  Přímo z edice CZC jsme si pro všechny opravdové GEEKy připravili moderní ergonomickou židli Throne GX800. Označení židle ale není tak úplně na místě, neboť jde bez nadsázky o herní trůn, jak si ukážeme v podrobné recenzi.  

 • Recenze: ASUS TUF Gaming A15 – hry pod taktovkou Ryzenu

  autor: Saša Ševčík

  Na pultech tuzemských obchodů se již zabydlely první notebooky postavené na platformě AMD Ryzen čtvrté generace. Jedním z prvních je i herní laptop ASUS TUF Gaming A15, který má lákadel hned několik – například odolnou konstrukci splňující armádní certifikaci.

 • Recenze: Niceboy Oryx K300X – levná herní mechanika

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Niceboy se snaží hráče zaujmout klávesnicí Niceboy Oryx K300X, která je jednou z nejlevnějších mechanik na trhu. V našich testech si i přes příznivou cenovku vedla vcelku obstojně. Co od ní mohou případní zájemci čekat?

 • Recenze: Genesis Trit 600 RGB – špičková ergonomie, světelné hrátky

  autor: Saša Ševčík

  Dnešní recenze bude hrát všemi barvami, a to bez nadsázky. Společně se totiž podíváme na ergonomickou židli Genesis Trit 600 RGB, mezi jejíž největší přednosti patří integrované RGB LED osvětlení, které je možné ovládat pomocí dálkového ovladače.

 • Recenze: Philips 55OLED854 – nechte světla hrát

  Prémiovými funkcemi i špičkovým obrazem se snaží uživatele zaujmout televizor Philips 55OLED854. Kromě tenkého designu vyniká například funkcí Ambilight, díky které je možné doslova nechat tancovat barvy i mimo televizor. Jak to funguje v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Recenzujeme Gears Tactics - podoba s XCOM čistě náhodná

  autor: Adam Plechatý

  Každý, kdo alespoň jednou rozřízl locusta v Gears of War, bude v Gears Tactics jako doma. Kdo čekal XCOM s přidaným testosteronem bude zklamán, fandové série Gears budou naopak nadšeni.

 • Recenze: Logitech MX Master 3 – vládce myšího světa

  autor: Karel Dvořák

  MX Master 3 představuje vrchol kancelářských myší od společnosti Logitech. Výrobce slibuje, že tento hlodavec usnadní lidem práci a zároveň zvýší jejich efektivitu. Jak moc je to pravda, se budeme snažit zjistit v této recenzi.

 • Recenze: DeFunc TRUE – stylový parťák i poslední záchrana

  autor: Karel Dvořák

  Bezdrátových špuntů je na trhu jako máku. Model DeFunc TRUE nad ostatními vyniká především líbivým designem, zároveň se ale na cestách může stát i poslední záchranou – funguje totiž také jako powerbanka.

nahoru