Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenzujeme Doom Eternal - peklo na Zemi

  autor: Adam Plechatý

  Doom Eternal je větší, rychlejší a brutálnější nástupce svého úspěšného předchůdce z roku 2016 a id Software opět dokazují, že jsou mistry ve svém oboru.

 • Test: Jak fotí Honor 20 Pro?

  autor: Petr Kirs

  Ještě v loňském roce šlo o jeden z nejlepších chytrých telefonů na trhu. Model Honor 20 Pro má nicméně nabídnout uživatelům co i v letošním roce, obzvláště co se kvality fotoaparátů týče. Stále se totiž drží na předních příčkách serveru DxOMark.

 • Test: Jak fotí Samsung Galaxy Note 10+?

  autor: Saša Ševčík

  Chytrý telefon Samsung Galaxy Note 10+ je i díky chytrému stylusu považován za plnokrevný pracovní nástroj. Ve skutečnosti má ale i poměrně schopné fotoaparáty, jak si ukážeme v dnešním testu.

 • Recenze: MSI GF65 Thin – herní mašina v kompaktním balení

  autor: Karel Dvořák

  Společnost MSI uvedla nedávno na pulty obchodů zajímavý notebook MSI GF65 Thin. Jak již samotný název napovídá, novinka sází na útlý pas. Nenechte se ale zmást kompaktními rozměry, v praxi jde o solidní herní mašinu.

 • Tichá domácnost pařana [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na nové zajímavé periferie přímo od CZC. V dnešním článku si povíme, čím jsou inovativní a na co cílí.

 • Test: Jak fotí Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+?

  V přehledu těch nejlepších fotomobilů na světě nemůže samozřejmě chybět ani společnost Samsung, která patří ke třem největším výrobcům smartphonů na světě. Konkrétně úspěch slaví se svým modelem Galaxy S10.

 • Test: Jak fotí Huawei P30 Pro?

  V roce 2019 šlo o jeden z nejlepších fotomobilů na světě. Model Huawei P30 Pro byl dokonce tak dobrý, že se i v letošním roce stále drží na předních příčkách žebříčku nejlepších fotomobilů. Co od něj můžeme čekat v praxi?

 • Právě hrajeme - The Division 2: Warlords of New York

  autor: Adam Plechatý

  V nové expanzi pro The Division 2 se vracíme do New Yorku, abychom se konečně vypořádali s hlavním záporákem z jedničky Aaronem Keenerem a jeho čtyřmi parťáky. Je DLC revolucí, nebo spíše jen přirozenou evolucí toho, oč fandové série dlouho prosili? Naše čerstvé dojmy se dočtete v článku!

 • Recenze: 1More Triple Driver – vytříbený zvuk

  autor: Stanislav Holý

  Pecková sluchátka Triple Driver od společnosti 1More se chlubí Hi-Res zvukem a THX certifikací. Jak již samotný název napovídá, v každém sluchátku je trojice měničů slibující vytříbený zvukový zážitek. Právě tomuto kousku jsme se podívali detailně na zoubek.

 • Recenze: Realme 5 PRO – nový bestseller?

  autor: Saša Ševčík

  Líbivý vzhled, schopné fotoaparáty, s ohledem na cenovku solidní výkon a v neposlední řadě i velká baterie. To jsou hlavní přednosti modelu Realme 5 PRO, který má ambice stát se letošním bestsellerem.

nahoru