Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: Samsung Odyssey G9 – zakřivený obr s herními geny

  autor: Saša Ševčík

  Zakřivení 1000R, úhlopříčka 49 palců, vysoká obnovovací frekvence 240 Hz a podpora standardu G-Sync. To jsou jen některá lákadla herního monitoru, který představuje to nejlepší, co je možné od společnosti Samsung zakoupit. Co od této novinky můžeme očekávat v praxi?

 • Recenze: Niceboy ORYX M300 Duke – na hry levně

  autor: Saša Ševčík

  Nabídka levných herních myší se neustále rozšiřuje, jedním z nejnovějších přírůstů je model ORYX M300 Duke od společnosti Niceboy. Ten se kromě optického senzoru s rozlišením 6400 DPI snaží zaujmout například i odolnými spínači Huano.

 • Rodina na prvním místě. Recenzujeme Mafia: Definitive Edition

  autor: Matěj Svoboda

  První Mafia je minimálně v malé zemičce uprostřed Evropy totální kult. Nejen proto, že jako jedna z prvních her uspěla ve světě a dostala Česko na herní mapu, ale samozřejmě i kvůli českému dabingu, a především díky svým kvalitám.

 • Recenze: Marshall Emberton – rockový duch v malém a odolném těle

  autor: Karel Dvořák

  Marshall Emberton je aktuálně nejmenší přenosný bezdrátový reproduktor této značky. To ale neznamená, že by byl nějak ochuzen o kvalitu zvukové reprodukce, jak si ukážeme v dnešní recenzi. Předností má tento zajímavý drobeček hned několik.

 • Recenze: Corsair VOID Elite Stereo – pohodlí a solidní zvuk

  autor: Stanislav Holý

  Sluchátka Corsair VOID Elite Stereo se vyznačují velmi pohodlnými náušníky, které jsou vyrobeny z paměťové pěny a prodyšné tkaniny, ale také na míru vyladěnými 50mm neodymovými zvukovými měniči, které by měly být zárukou solidního zvukového podání. Co od tohoto modelu můžeme čekat v praxi?

 • Recenze: Samsung UV sterilizér – bič na bakterie

  autor: Saša Ševčík

  E.coli, Staphylococcus či na příklad Candida albicans. Se všemi těmito bakteriemi si dovede poradit nový UV sterilizér od společnosti Samsung, slibuje totiž zničit 99% nebezpečných bakterií a zárodků. Tato čistička přijde přitom vhod i na cestách.

 • 10 herních sluchátek do tří tisíc korun [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Kvalitní přednes, příjemná ergonomie či odolná konstrukce. Vybrat herní sluchátka nemusí být tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Právě proto otestoval Geek GreenT hned deset herních sluchátek s cenovkou do tří tisíc korun najednou.  

 • Recenze: CAT S62 Pro – kompaktnější, levnější a s termovizí

  autor: Saša Ševčík

  Velmi povedenou evoluci, kterou by se mohli inspirovat všichni mobilní výrobci, ukázala společnost Caterpillar. Vrcholný model CAT S62 Pro je levnější, kompaktnější, a přitom prakticky ve všech ohledech lepší než jeho předchůdce.

 • Recenze: MSI GL75 Leopard – vyvážená herní mašina

  autor: Petr Kirs

  Pod taktovkou procesoru Intel Core i7 desáté generace se letos v létě představil notebook MSI GL75 Leopard. Technické parametry naznačují, že jde o vyváženou herní mašinu. Co od ní můžeme čekat v praxi, si ukážeme v následujících řádcích.  

 • GEEK tip: Xiaomi POCO F2 Pro jde po krku vlajkovým lodím

  autor: Petr Kirs

  Smartphone POCO F2 Pro je už od svého uvedení na trh přezdívám „zabijákem vlajkových lodí“. Při atraktivní cenovce nabízí skutečně solidní výbavu. Abychom věděli, co od něj čekat v praxi, podíváme se mu dnes na zoubek trochu blíže.

nahoru