Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Recenze: Cisco Meraki – robustní sítě jako na dlani

  autor: Stanislav Holý

  Postavit robustní počítačové sítě nemusí být žádná věda, když máte to správné náčiní. Že se to dá udělat i za pár minut si dnes ukážeme prostřednictvím platformy Meraki Go od společnosti Cisco.

 • Recenze: Fossil Hybrid Watch – spojení tradice a moderního světa

  autor: Petr Kirs

  Chytré hodinky v luxusním provedení, tak by se dal ve zkratce charakterizovat model Fossil FTW7008 Hybrid Watch. Jeho největší přednost tkví především v hybridní konstrukci. Částečně se tedy jedná o klasické náramkové hodinky, částečně o smartwatch, jak si ukážeme v dnešní recenzi.

 • GEEK tip: Zakřivený pohled na hry s monitorem Gigabyte G32QC

  autor: Saša Ševčík

  Nabídka zakřivených monitorů se neustále rozšiřuje, obzvláště to platí o modelech zaměřených na hráče. Jedním z nich je novinka letošního léta zvaná Gigabyte G32QC. Co všechno mohou hráči od tohoto herního panelu čekat si ukážeme v dnešním GEEK tipu.

 • Hopsa hejsa! Recenzujeme Crash Bandicoot 4: It's About Time

  autor: Adam Plechatý

  A že bylo na čase! Na nového Crashe nás herní průmysl nechal čekat setsakra dlouho a tak je slovní hříčka v podtitulu názvu o to vtipnější. Legendární plošinovka s rozčepejřeným (bandi)kojotem v hlavní roli nepřináší revoluci a je to tak dobře.

 • Drápy vytáhnout! Recenzujeme komiks Wolverine: Zrození

  autor: Matěj Svoboda

  V tom, co dělá, je nejlepší. Ale kým skutečně je a odkud pochází, to zůstávalo zahaleno tajemstvím. Až dosud. Staňte se svědky šokujícího příběhu mutanta, z něhož se stane Wolverine.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Každé začátky jsou těžké. Recenzujeme komiks Batman: Rok jedna

  autor: Matěj Svoboda

  Roku 1986 vytvořil Frank Miller a David Mazzucchelli strhující moderní verzi Batmanova zrodu. Oprostili legendu a vdechli jí nový život. Po Návratu temného rytíře, Millerově dystopiské legendě o Batmanových posledních dnech, je tu Rok jedna s novou vizí počátku klasické postavy.

 • Recenze: ESET Family Security Pack – ochrana pro celou rodinu

  autor: Petr Kirs

  Množství zařízení v našich domácnostech neustále roste. Ruku v ruce s tím je také ožehavější otázka, jak všechny tyto přístroje chránit proti hackerům a nezvaným návštěvníkům. Právě proto si v dnešní recenzi proklepneme komplexní antivirovou ochranu ESET Family Security Pack.

 • Co nabízí repasovaný iPhone? Je to levná vstupenka do světa iOS

  autor: Saša Ševčík

  Není žádným tajemstvím, že společnost Apple cílí se svými telefony spíše na náročnější uživatele, čemuž také odpovídají cenovky nových modelů. Řada uživatelů proto neváhá nakupovat bazarové přístroje. Zajímavou alternativou mohou být ale i repasované iPhony od švýcarské společnosti Recommerce.

 • GEEK tip: GIGABYTE GeForce RTX 3080 v akci. Jak moc je výkonná ve hrách?

  autor: Saša Ševčík

  Prodej grafických karet s jádry GeForce RTX 3080 odstartoval již minulý měsíc. Hlad po nových grafikách je ale tak obrovský, že prakticky nikde nejdou zakoupit. Jednu novinku – konkrétně GIGABYTE GeForce RTX 3080 GAMING OC 10G – se nám ale podařilo na krátký test sehnat.

 • Kdo sem pustil Jar-Jara? Recenzujeme Star Wars: Squadrons

  autor: Adam Plechatý

  Moderní nástupce vesmírnych akcí z daleké předaleké galaxie přichází s kampaní pro jednoho hráče i multiplayerovým režimem, navíc přidává podporu VR a lákavou cenovku. Bude to na titul krále žánru stačit?

nahoru