Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: CZC PC Paladin GC103 eSuba – hraní ve 4K. Zvládá i ray tracing

  autor: Saša Ševčík

  V dnešní recenzi se společně podíváme do raného středověku. Hlavním hrdinou tohoto testu totiž bude Paladin. Řeč není o význačném hodnostáři těšícím se panovníkově obzvláštní důvěře, nýbrž o herní sestavě CZC PC Paladin GC103 eSuba.

 • Recenze: AOC G2590PX – zrozen pro hráče

  autor: Petr Kirs

  Především atraktivní cenou se snaží zaujmout herní monitor AOC G2590PX, aktuálně totiž patří k nejlevnějším gamingovým panelům s obnovovací frekvencí 144 Hz. To však není jediná přednost testovaného kousku, láká také na prémiovou ergonomii.

 • Recenze: Samsung Galaxy M20 – překvapení mezi levnými smartphony

  autor: Karel Dvořák

  Příjemným osvěžením střední třídy je chytrý telefon Galaxy M20 od společnosti Samsung. Místo oslnivých technických specifikací totiž tento přístroj klade důraz na to, co uživatelé skutečně potřebují. A jde mu to na výbornou.

 • Recenze: Honor 8S – styl a nízká cena

  autor: Karel Dvořák

  Čerstvým přírůstkem mezi chytrými telefony na tuzemském trhu je Honor 8S. Sází na líbivý vzhled a příznivou cenovku. S jak velkými ústupky se ale budeme muset smířit? To zjistíme v dnešní recenzi.

 • Recenze: CZC PC Knight GC102 – zlatá střední cesta

  autor: Petr Kirs

  Herní počítače se v dnešní době dají pořídit už za méně než 20 000 Kč, za špičkové sestavy nicméně zaplatíte klidně dvakrát tolik. Sestava CZC PC Knight GC102, kterou si dnes důkladně proklepneme, je uprostřed nejpopulárnějších cenových spekter.

 • Recenze: Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition – dotaženo k dokonalosti

  autor: Karel Dvořák

  Hra Kingdom Come: Deliverance vyšla před více než rokem. Posledních 15 měsíců ale tvůrci přidávali neustále nový obsah. Co mohou hráči od jednotlivých DLC čekat a jak si s titulem poradí moderní počítače?

 • Recenze: CZC PC Squire GC103 – hrajeme na stroji za 20 tisíc

  autor: Saša Ševčík

  V dnešní době není problém postavit herní počítač klidně i za méně než 20 000 korun. To je koneckonců také případ sestavy CZC PC Squire GC103, které se dnes podíváme na zoubek trochu blíže. V praxi si ukážeme, co od ní mohou hráči čekat.

 • Recenze: Samsung S32R750 – ergonomický král

  autor: Karel Dvořák

  Velký a přitom kompaktní – tak by se dal ve zkratce charakterizovat monitor Samsung S32R750, který si dnes důkladně proklepneme. Navzdory tomu, že má tato designová novinka velkou 32palcovou obrazovku, zabere na stole minimum místa.

 • Recenze: TP-LINK Archer VR2800v – všeuměl se Super VDSL

  autor: Karel Dvořák

  Internet přes pevnou linku je rok od roku rychlejší, a operátoři slibují další navýšení rychlosti. Na nový standard Super VDSL je připraven i router TP-LINK Archer VR2800v, se kterým se dnes důkladněji seznámíme.

 • Recenze: Honor 20 lite – sympatické trojočko

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Honor boří zažité zvyklosti. Místo plnohodnotné vlajkové lodi totiž odhalila nejprve odlehčenou verzi – řeč je o modelu Honor 20 lite, který si dnes důkladně proklepneme. Jde o zástupce střední třídy, jenž se chlubí trojitým hlavním fotoaparátem.

nahoru