Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze Wolfenstein: Youngblood - Chudák B.J.

  autor: Adam Plechatý

  Wolfenstein býval synonymem čisté a ničím nevázané akce. Tohle pravidlo se však tvůrci Wolfenstein: Youngblood rozhodli vyhodit z okna a přichází s FPS říznutou RPG. A aby toho nebylo málo, tak nechali zmizet hrdinu, který střílel nácky už od roku 1992. Jak tenhle experiment dopadl?

 • První pohled na Asus ROG Phone 2 – nejlepší herní smartphone

  autor: Saša Ševčík

  Herní smartphone ROG Phone 2 od společnosti Asus si odbyde oficiální premiéru pro evropský trh až v září na veletrhu IFA. GEEK magazín měl nicméně exkluzivní možnost, tuto unikátní novinku otestovat již s předstihem. Co od ní mohou hráči čekat?

 • Recenze: Huawei P Smart Z – periskop vysunout

  autor: Karel Dvořák

  Velmi zajímavý smartphone střední třídy přinesla na pulty obchodů v průběhu letních prázdnin společnost Huawei. Model P Smart Z zaujme především výsuvnou čelní kamerou, velkým displejem a v neposlední řadě i poměrně příznivou cenovkou.

 • Recenze: EZVIZ Duo Pack C3A – jde to i bez drátů

  autor: Stanislav Holý

  Zabezpečit domácnost pomocí kamerového systému nemusí být vůbec nic složitého, pokud si tedy vyberete správný bezpečnostní set – ideálně takový, který nemá žádné kabely. A to je i případ modelu EZVIZ Duo Pack C3A.

 • Recenze: Yenkee YMC 1030 STREAMER – zrozen pro hráče

  autor: Saša Ševčík

  Jako ideální model pro youtubery a další streamery označuje společnost Yenkee mikrofon YMC 1030 STREAMER. Cena tohoto kousku je opravdu lákavá a v balení nechybí nic, co je v praxi skutečně potřeba. Právě proto jsme se rozhodli podívat tomuto mikrofonu detailně na zoubek.

 • Recenze: Gigabyte X570 AORUS PRO – zrozena pro Ryzeny 3000

  autor: Petr Kirs

  V dnešní recenzi si důkladně proklepneme jednu z prvních desek určenou pro nové procesory AMD Ryzen 3000, řeč je o modelu Gigabyte X570 AORUS PRO. Jak již samotný název napovídá, tento podvozek staví na nové čipové sadě AMD X570.

 • F1 2019 - Z dvojky jedničkou

  autor: Adam Plechatý

  Mistři závodních her pro mainstreamového hráče přichází s nejnovějším ročníkem královské disciplíny motorsportu a přestože změn je oproti minulému dílu spíše méně, přídavek v podobě disciplíny F2 je natolik zásadní, že byste F1 2019 měli dát šanci.

 • Recenze: Canon PIXMA TS705 – rozumí si s mobily, tiskne i na nehty

  autor: Saša Ševčík

  PIXMA TS705 je nejmenší pětiinkoustovou tiskárnou od společnosti Canon. Navzdory kompaktním rozměrům toho ale umí více než dost, rozumí si například s domácími asistenty Amazon Alexa a Google Assisstant, samozřejmostí je snadný tisk z mobilů. Nechybí dokonce ani možnost potisku nehtů.

 • AMD Ryzen 5 3600 – nový král mainstreamu [GEEK testuje]

  autor: Pavel „Khalai“ Sekerka

  Za nového krále mainstreamu označil procesor AMD Ryzen 5 3600 ve své uživatelské recenzi GEEK Pavel „Khalai“ Sekerka. Ten zároveň nový čip od AMD otestoval se základní deskou s čipsetem B450, což bude častá volba pro celou řadu uživatelů.

 • Recenze: AMD Ryzen 5 3600 – solidní herní základ

  autor: Petr Kirs

  Dnes oficiálně odstartoval prodej nových procesorů řady Ryzen 3000. Jde o čipy určené pro patici AM4, jejichž jádra jsou vyrobena 7nm procesem. Jako jeden z nejzajímavějších se jeví AMD Ryzen 5 3600, který dnes důkladně proklepneme.

nahoru