Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: ESET Cyber ​​Security Pro – ochrana pro Mac

  autor: Karel Dvořák

  Zabezpečení počítačů se nevyplácí podceňovat. Neplatí to přitom pouze pro sestavy s operačním systémem Windows, ale také pro stroje s logem nakousnutého jablka, které jsou vybaveny platformou macOS. A právě na tu se dnes zaměříme při testu Cyber Security Pro od společnosti ESET.

 • Recenze: Gigabyte Z490 AORUS MASTER – podvozek pro náročné

  autor: Saša Ševčík

  Základní deska Gigabyte Z490 AORUS MASTER láká na socket Intel 1200 společně s čipovou sadou Intel Z490. Zběhlejší čtenáři tedy patrně již tuší, že tento podvozek je určen pro nejnovější desátou generaci čipů od Intelu s názvem Comet Lake. Co od desky můžeme čekat v praxi?

 • Recenze: Xiaomi Mi Band 5 – naváže na úspěch předchůdce?

  autor: Saša Ševčík

  Na tuzemském trhu se tento týden zabydlel fitness náramek Mi Band 5 od společnosti Xiaomi, který navazuje na populární čtvrtou generaci. Pětka proti svému předchůdci přidává řadu vylepšení, zaznamená tedy stejný úspěch? 

 • Míří nové formule na stupně vítězů? Recenzujeme F1 2020

  autor: Adam Plechatý

  Oficiální hra F1 přichází v podivné době, Codemasters nicméně s nejnovějším ročníkem pokračují v sebevědomém vybrušování svého závodního diamantu a přichází hned s jednou novinkou, kvůli které byste F1 2020 měli dát šanci.

 • Recenze: Genesis Thor 300 TKL RGB – solidní herní mechanika

  autor: Stanislav Holý

  Genesis Thor 300 TKL RGB je velmi zajímavá herní mechanika, která nabízí robustní hliníkové tělo, kompaktní proporce a spínače Outemu Red. Aby toho nebylo málo, velmi zajímavá je také pořizovací cenovka.

 • Recenze: Sony Xperia 10 II – šikovný všeuměl

  autor: Saša Ševčík

  Kvalitní OLED displej, zvýšená odolnost proti vodě a prachu či trojitý hlavní fotoaparát. To jsou jen některá lákadla nového smartphonu Xperia 10 II od společnosti Sony. Jak ale obstojí v reálných podmínkách? To zjistíme společně v dnešní recenzi.

 • Recenze: ASUS ROG Zephyrus G14 – herní výkon v unikátním balení

  autor: Karel Dvořák

  Se zbrusu novým herním notebookem se vytasila před letními prázdninami společnost ASUS. Novinka zvaná ROG Zephyrus G14 zaujme kromě špičkové výbavy, která stačí na všechny moderní hry, také unikátním designem AniMe Matrix.

 • Recenze: QNAP TS-230 – snadné zálohy

  autor: Petr Kirs

  Společnost QNAP uvedla letos do prodeje velmi zajímavý NAS server s modelovým označením TS-230. Ten představuje levné řešení pro snadné zálohování dat. Jak si ale ukážeme v řádcích níže, předností má daleko více.

 • GEEK tip: Filmy i hry na monitoru BenQ EW3280U

  autor: Karel Dvořák

  Jedním z nejnovějších monitorů na tuzemském trhu je BenQ EW3280U. A rozhodně stojí za pozornost, neboť jde o ideálního parťáka při práci i zábavě. Právě proto se mu dnes podíváme na zoubek trochu blíže.

 • GEEK tip: OUKITEL WP5 – obrněnec s velkou baterií a nízkou cenou

  autor: Saša Ševčík

  Za necelé tři a půl tisíce korun je možné aktuálně pořídit poměrně zajímavý smartphone OUKITEL WP5. Ten navzdory atraktivní cenovce nabízí odolnou konstrukci, doslova obří baterii a překvapivě i schopný fotoaparát.

nahoru