Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Recenze: Xiaomi Mi P1 – Android TV s rozumnou cenovkou

  autor: Stanislav Holý

  Během letošního léta se na tuzemském trhu zabydlel nový televizor Xiaomi Mi P1, který představuje levnou vstupenku do světa Android TV. Lákadel má přitom novinka daleko více, vybírat si je navíc možné z různých velikostí.

 • Recenze: Niceboy HIVE Pods 3 PRO – z ucha nevypadnou

  autor: Petr Kirs

  Nabídka bezdrátových sluchátek společnosti Niceboy se nedávno rozrostla o novinku zvanou HIVE Pods 3 PRO. Jde o True Wireless špunty s líbivým designem a promyšlenou ergonomií. Jak ale hrají v praxi? To zjistíme v dnešní recenzi.

 • Recenze: SPC Gear VIRO – kvalitní zvuk a pohodlí

  autor: Saša Ševčík

  Není žádným tajemstvím, že kvalita zvukové reprodukce se velkou měrou podílí na tom, jaký bude celkový prožitek ze hry či filmu. Právě proto se dnes společně podíváme, co nabízí jedny z nejoblíbenějších sluchátek současnosti – SPC Gear Viro.

 • Recenze: Oppo Reno 5Z – sázka na líbivý vzhled

  autor: Petr Kirs

  Smartphone Reno 5Z patří k těm nejlíbivějším smartphonům střední třídy, které je možné v současnosti zakoupit. To ale nejsou jediná lákadla tohoto chytrého telefonu…

 • Recenze: Cisco 730 – na práci i zábavu

  autor: Stanislav Holý

  Na našich pracovištích spoléháme na počítače i smartphony stále častěji. To je i důvod, proč stojí za pozornost bezdrátová sluchátka Cisco 730. Ta si totiž poradí s oběma typy zařízení, díky solidní výdrži a lehké konstrukci je radost poslouchat hudbu i na cestách.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Cisco Webex Desk Camera – webkamera pro náročné

  autor: Saša Ševčík

  Na náročné uživatele především z řad firemní klientely cílí nová Cisco Webex Desk Camera. Jde o prémiovou webovou USB kameru, která zvládá přenášet obraz až v rozlišení 4K. Navíc láká i na řadu inteligentních funkcích založených na AI.

 • Recenze: FIXED Smile Pro – konec hledání

  autor: Petr Kirs

  Lidstvo je předurčeno k hledání – na světě totiž neexistuje moc lidí, kteří by nikdy nic neztratili, nebo alespoň jednou za čas nehledali klíče či peněženku. Udělat přítrž těmto problémům se snaží společnost FIXED se svým chytrým lokátorem Smile Pro.

 • Cyberpunk 2077 – půl roku poté [GEEK hraje]

  autor: GreenT

  GreenT se v poslední době kromě hardwaru zaměřil i na testování povedených herních titulů, kterým vám chce přiblížit pohled na hru očima počítačového nadšence a případně tím pomoci s rozhodnutím ke koupi. Na paškál si tentokrát vzal velmi diskutovaný titul Cyberpunk 2077.

 • Recenze: Samsung QE65QN90A – radost pohledět

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Samsung se letos snaží zaujmout novou řadou televizorů Neo QLED, která slibuje podle výrobce velký skok v kvalitě obrazu. Zda je tomu skutečně tak i v praxi, jsme zjišťovali v dnešní recenzi.  

 • Recenze: TCL 20SE – překvapení z nejlevnějších řad

  autor: Stanislav Holý

  Velký displej, relativně solidní výkon, schopné fotoaparáty či stereofonní reproduktory. Ne, řeč není o nějaké nové vlajkové lodi za desítky tisíc, ale překvapivě o smartphonu TCL 20SE, který útočí na konkurenci velmi atraktivní cenovkou.

nahoru