Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Recenze: SteelSeries Aerox 3 – ultralehká myš s ocáskem i bez

  autor: Petr Kirs

  Hned ve dvou různých provedeních je možné zakoupit myš SteelSeries Aerox 3, nabízí se totiž v kabelovém i bezdrátovém provedení. Lákadel má nicméně tento herní hlodavec daleko více, a tak se společně v dnešní recenzi podíváme, co umí.

 • Recenze: APC Back-UPS 950VA – když dojde šťáva

  autor: Stanislav Holý

  Není snad nic nepříjemnějšího, než když při rozdělané práci na stolním počítači vypadne elektřina. Platí to ale samozřejmě pouze v případě, kdy sestavu nemáte připojenou k záložnímu napájecímu zdroji, jako je například APC Back-UPS 950VA.

 • Death Stranding je velká výzva [GEEK hraje]

  autor: GreenT

  Geek GreenT si tentokrát odskočil od testů hardwaru k jednomu titulu, který sice není žádnou novinkou, ale rozhodně stojí za pozornost. I po letech totiž budí řadu kontroverzí. Jak vypadá titul Death Stranding jeho očima?

 • Recenze: TP-LINK Archer AX73 – prvotřídní bezpečí pod taktovkou WiFi 6

  autor: Saša Ševčík

  Router Archer AX73 od společnosti TP-LINK je doslova napěchovaný moderními technologiemi až po okraj. Samozřejmostí je tak podpora WiFi 6, Beamforming, OneMesh či možnost streamování až v 8K rozlišení. Velký důraz byl kladen také na zabezpečení, systém HomeShield totiž může chránit celou vaši domácí síť.

 • Recenze: Marshall Major IV Bluetooth – pokračovatel legendy

  autor: Stanislav Holý

  Velice solidní parametry, retro vzhled a v neposlední řadě také dlouhá výdrž baterie v bezdrátovém režimu. To jsou hlavní přednosti sluchátek Major IV Bluetooth od společnosti Marshall, které si dnes důkladně proklepneme.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Herní náčiní pro milovníky League of Legends. Testujeme novinky od Logitechu

  autor: Saša Ševčík

  V Česku se zabydlelo nové herní náčiní od společnosti Logitech, které cílí na hráče. Hned šest gamingových novinek láká na design inspirovaný populární virtuální dívčí hudební skupinou K/DA, kterou tvoří šampionky z alternativního vesmíru hry League of Legends. Dnes si jednotlivé novinky představíme blíže.

 • Bezdrátové mini-kombo Asus v akci [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  K testování se mi dostalo zajímavé mini kombo bezdrátové klávesnice a myši od Asusu. Pokud chcete mobilitu a volnost, pak je tato dvojice jako stvořená k cestování nebo častým LAN party.

 • Recenze: Realme 8 – nástupce bestselleru

  autor: Petr Kirs

  Na pultech obchodů se nově zabydlely dva zajímavé nové smartphony – Realme 8 a Realme 8 Pro. Oba přitom navazují na starší sedmičky, které díky dobrému poměru cena/výkon patřily k nejpopulárnějším modelům ve své třídě. Dnes si důkladně proklepneme první jmenovaný model.

 • Pohřbeno v čase. Recenzujeme knihu Altas ztracených měst

  autor: Alena Gurin Stará

  Pojďte se projít troskami vypleněného Kartága, mementem černobylské katastrofy v Pripjati nebo prázdným futuristickým městem San Zhi, v němž straší... 

 • Recenze: Apple MacBook Pro 13 s čipem M1 – začátek nové éry

  autor: Saša Ševčík

  S nejnovějšími čipy Apple M1 odstartoval americký podnik úplně novou éru svých počítačů. Jaký je výkon nového procesoru, a co udělá s výdrží baterie? Odpovědi na tyto otázky budeme hledat v recenzi nového MacBooku Pro 13.

nahoru