Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Recenze: Netatmo Smart Indoor Camera – osobní hlídač

  autor: Stanislav Holý

  Na trhu je celá řada zajímavých bezpečnostních kamer. Model Netatmo Smart Indoor Camera ale nad nimi vyniká pro své sofistikované funkce, díky kterým se pyšní titulem „chytrý hlídací systém“. O tom, že to není vůbec žádná nadsázka, se přesvědčíme v dnešní recenzi.

 • Recenze: Asus ROG STRIX Scope RX – rychlost a preciznost

  autor: Stanislav Holý

  Asus ROG STRIX Scope RX může na první pohled vypadat jako další tuctová herní klávesnice. Ve skutečnosti však tento model jako první na světě využívá nové opticko-mechanické spínače ROG RX Red. Co od nich můžeme čekat v praxi?

 • Udělá Spielberga i z tvojí báby - Xiaomi Mi 11 | CZC vs AtiShow #47

  autor: Jaromír Möwald

  🔥 Nadupaný stroj pro videoobsah. To je kromě Atiho i smartphone Xiaomi Mi 11, který si váš oblíbený youtuber důkladně ošahal. Nadšení bylo nemalé a prodej startuje právě dnes večer. Trendsetter nečeká, trendsetter objednává...

 • Recenze: CZC.Gaming Bastion – pohodlí především

  autor: Saša Ševčík

  Herní křesla z produkce CZC.cz jsou velmi populární. Zájem je o ně tak velký, že se nové modely vyprodají vždy už krátce po uvedení. Právě proto jsme se rozhodli podívat na zoubek modelu CZC.Gaming Bastion, který patří k těm nejpopulárnějším.

 • Fake Tom Cruise straší na TikToku! | GEEK News #24 + vyhlášení soutěže o Nintendo Switch

  autor: Jaromír Möwald

  Tenhle týden se podíváme na drama ohledně herního zpracování světa Harryho Pottera, mrkneme na poslední hit v rámci umělé inteligence a poradíme vám, jak ze sebe udělat falešného Toma Cruise.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Na velikosti záleží - ASUS ROG Keris Wireless | CZC vs AtiShow #45

  autor: Jaromír Möwald

  🖱️ Na první pohled se tváří skoro jako běžná kancelářská krysa (ta myška, ne Ati). Ale ve skutečnosti toho v sobě skrývá mnohem víc. Takže pokud se vám líbí výkonní hlodavci, kteří si na nic nehrají, zbystřete. PS: Jak říkají ministři - cena té myši buď stoupne, nebo zůstane stejná, nebo klesne... https://youtu.be/ZsW4Wwj4wTc

 • Recenze: Apple HomePod mini – malej, ale šikovnej

  autor: Saša Ševčík

  Známou hlášku z Princezny ze mlejna jsme si půjčili do titulku dnešní recenze. Perfektně totiž vystihuje vše, co HomePod mini představuje. Jde o kompaktní chytrý reproduktor, který skvěle hraje a nabízí nepřeberné množství funkcí.  

 • Recenze: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – bez kompromisů

  autor: Saša Ševčík

  Má nejlepší fotoaparát z celého rodu, zároveň se pyšní líbivým vzhledem a špičkovým výkonem. Řeč je o chytrém telefonu Galaxy S21 Ultra 5G, který aktuálně představuje to nejlepší v nabídce společnosti Samsung.

 • Recenze: Samsung Smart Monitor M7 – nejchytřejší monitor

  autor: Petr Kirs

  S chytrými telefony si rozumí úplně stejně jako s počítači, konzolemi a nejrůznějšími multimediálními přehrávači. Navíc dovoluje instalovat aplikace, neboť má vlastní operační systém. Řeč je o novince Samsung Smart Monitor M7, která je bez nadsázky tím nejchytřejším monitorem na trhu.

 • Držáky na tablet do auta: testováno na dětech

  autor: Alena Gurin Stará

  Letos budou opět v kurzu dovolené a výlety autem po krásách vlasti, takže je dobré být připraven a mrknout se po držáku na tablet. Magnetický, nebo šroubovací? Na opěrku, nebo mezi sedačky? Zrovna nás čeká cesta na hory v autě plném dětí, což je ideální příležitost vyzkoušet různé typy držáků. Přežijí dětskou zvídavost?

nahoru