Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Na velikosti záleží - ASUS ROG Keris Wireless | CZC vs AtiShow #45

  autor: Jaromír Möwald

  🖱️ Na první pohled se tváří skoro jako běžná kancelářská krysa (ta myška, ne Ati). Ale ve skutečnosti toho v sobě skrývá mnohem víc. Takže pokud se vám líbí výkonní hlodavci, kteří si na nic nehrají, zbystřete. PS: Jak říkají ministři - cena té myši buď stoupne, nebo zůstane stejná, nebo klesne... https://youtu.be/ZsW4Wwj4wTc

 • Recenze: Apple HomePod mini – malej, ale šikovnej

  autor: Saša Ševčík

  Známou hlášku z Princezny ze mlejna jsme si půjčili do titulku dnešní recenze. Perfektně totiž vystihuje vše, co HomePod mini představuje. Jde o kompaktní chytrý reproduktor, který skvěle hraje a nabízí nepřeberné množství funkcí.  

 • Recenze: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – bez kompromisů

  autor: Saša Ševčík

  Má nejlepší fotoaparát z celého rodu, zároveň se pyšní líbivým vzhledem a špičkovým výkonem. Řeč je o chytrém telefonu Galaxy S21 Ultra 5G, který aktuálně představuje to nejlepší v nabídce společnosti Samsung.

 • Recenze: Samsung Smart Monitor M7 – nejchytřejší monitor

  autor: Petr Kirs

  S chytrými telefony si rozumí úplně stejně jako s počítači, konzolemi a nejrůznějšími multimediálními přehrávači. Navíc dovoluje instalovat aplikace, neboť má vlastní operační systém. Řeč je o novince Samsung Smart Monitor M7, která je bez nadsázky tím nejchytřejším monitorem na trhu.

 • Držáky na tablet do auta: testováno na dětech

  autor: Alena Gurin Stará

  Letos budou opět v kurzu dovolené a výlety autem po krásách vlasti, takže je dobré být připraven a mrknout se po držáku na tablet. Magnetický, nebo šroubovací? Na opěrku, nebo mezi sedačky? Zrovna nás čeká cesta na hory v autě plném dětí, což je ideální příležitost vyzkoušet různé typy držáků. Přežijí dětskou zvídavost?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Špičkový monitor Asus VG27AQ osloví náročné hráče [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Rozhodl jsem se k přechodu ze svého současného 24” TN FHD 144Hz monitoru s G-Sync na model o větší úhlopříčce a s vyšším rozlišením. Výběr jsem provedl z kvalitních IPS panelů, a nakonec má volba padla na tento model od Asus. Monitor osobně využívám především ke hraní a běžné pracovní činnosti. Co mě vedlo k tomuto výběru?

 • Recenze: Dream Machines DM6 Holey S – šampion přichází

  autor: Stanislav Holý

  Lehké provedení a součástky, které jsou typické až pro citelně dražší modely. Tak by se dala charakterizovat myška Dream Machines DM6 Holey S, která je aktuálně tím nejlepším, co je od stejnojmenného výrobce možné zakoupit. Co od ní můžeme čekat v praxi?

nahoru