Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Red Dead Online se bude prodávat samostatně Události
Red Dead Redemption 2 (PS4)
Red Dead Redemption 2 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Oficiální soundtrack Red Dead Redemption 2 na LP
Oficiální soundtrack Red Dead Redemption 2 na LP
826 Kč 999 Kč
Red Dead Redemption 2 (Xbox ONE)
Red Dead Redemption 2 (Xbox ONE)
1 487 Kč 1 799 Kč

Red Dead Online se bude prodávat samostatně

autor: Stanislav Holý
Nejpovedenější kovbojka herní historie Red Dead Redemption 2 slaví letos již druhé narozeniny. K této příležitosti přichystali tvůrci ze studia Rockstar velmi zajímavou možnost pro všechny, kteří ještě hru nemají. Online část si budou moci koupit doslova za babku.

Hned na úvod se sluší zmínit, že Red Dead Redemption 2 je opravdu jedna z nejpovedenějších her poslední doby. A pokud ji ještě nemáte ve sbírce, určitě se investice tisícovky do takto famózního titulu vyplatí. Kromě příběhové kampaně získáte totiž také přístup k multiplayeru, ve kterém můžete změřit síly se všemi ostatními hráči. 

Gameplay ze hry Red Dead Redemption 2

 

Pokud vás ale příběhová část nezajímá, investice do celé hry může být jen kvůli multiplayeru pověrně vysoká. Právě proto se Rockstar rozhodl zpřístupnit online část samostatně za pět dolarů, tedy zhruba sto korun. Tvůrci tak chtějí patrně konkurovat vzrůstající popularitě free 2 play titulů, které zpravidla lákají na skupinové hraní.

V praxi by to mělo vypadat následovně, Red Dead Redemption 2 se v podstatě rozdělí na dvě samostatné hry. Majitelé Red Dead Redemption Online získají prakticky tu samou hru jako lidé, kteří vlastní klasickou dvojku, pouze jim z menu zmizí položka kampaně. Kdo už někdy multiplayer vyzkoušel, určitě nám dá za pravdu, že investice stokoruny se rozhodně vyplatí. Majitelé originální hry samozřejmě nic platit nemusí, ti mají online část k dispozici již jako součást své hry.

Upoutávka na hru Red Dead Redemption 2

 

Amerika – rok 1899

A o čem Red Dead Redemption 2 vlastně je? 11 let před událostmi Red Dead Redemption začíná konec velké éry Divokého západu. Muži zákona doslova loví zbytky psaneckých gangů. Ti, kteří se nevzdají, pocítí pach nelítostné smrti.

Po zpackané loupeži v městečku Blackwater na západě země, je Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde nucen uprchnout co nejdál to půjde. V patách jim však jsou federální agenti a ti nejlepší lovci odměn v celé Severní Americe.

Gang musí krást a bojovat vstříc peripetiím, jež je čekají na cestě po srdci Ameriky. Kvůli rozbrojům a neshodám v samotném gangu, si Arthur musí vybrat mezi svými vlastními ideály a loajalitou vůči parťákům v boji, kteří mu pomohli vzchopit se. Všichni mají ovšem stejný cíl, přežít.

Názory ostatních Geeků (5)

avatar

Witcher

liška30 26. 11. 2020 7:38

Obrázek ze zaklínače na konci článku celkem pobavil :D

kroupek0 KRO
kroupek0 26. 11. 2020 10:32

@liška30: mě pobavil tvůj komentář, protože tam žádný obrázek ze zaklínače nevidím :D

Jaromír Möwald - CZC JAR
Jaromír Möwald - CZC 27. 11. 2020 11:08

@kroupek0: Obrázek tam skutečně byl, ale jednalo se o chybku - už jsme ho odstranili :)

Tirpitzzz TIR
Tirpitzzz 26. 11. 2020 10:42

@liška30: že co ??

K.u.k.y. K.U

Role Play

K.u.k.y. 2. 12. 2020 23:21

Půjde s touto verzí erpit na servrech? Díky

Máš něco na srdci?

nahoru