Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Rekapitulace herního roku. PlayStation prozradí, jaké jsou vaše nejoblíbenější hry Události
PlayStation 4 Pro, 1TB, Gamma chassis, černá + FIFA 20
PlayStation 4 Pro, 1TB, Gamma chassis, černá + FIFA 20
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 5
PlayStation 5
Neznámá cena

Rekapitulace herního roku. PlayStation prozradí, jaké jsou vaše nejoblíbenější hry

autor: Stanislav Holý
Leden pravidelně bývá měsícem bilancování. Ohlédnutí za loňským rokem nám nabízí například i společnost Sony. Ta vám na vyžádání ukáže, jaký byl bez nadsázky v uplynulých 12 měsících váš herní život.

Hned na úvod se sluš nicméně zmínit, že akce na „zmapování“ herního roku je u Sony omezená. Speciální nástroj je možné využít pouze do 14. února. Ještě více než tři týdny si nicméně prostřednictvím oficiálních stránek PlayStationu můžete nechat vygenerovat přehledné statistiky toho, jak vypadalo vašich uplynulých 12 měsíců s herním ovladačem v ruce.

Nová služba PlayStation 2019 Wrap-Up uživateli připomene, jaké tři tituly byly v uplynulém roce jeho nejhranější. Vzhledem k tomu, že osobně sdílím konzoli – a i samotný herní účet – se dvěma dětmi, v mém přehledu jasně vedl Fortnite. Do první trojky se nicméně dostaly také tituly Marvel's Spider-Man a Assassin's Creed Odyssey.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aktuálně nabízený PlayStation 4 Pro

 

Jaký den v týdnu hrajete nejčastěji?

Statistiky jsou nicméně k dispozici pouze pro jedince starší 18 let, a navíc jen pro ty, kteří měli povolený na konzoli sběr dat. Prostřednictvím nich je nicméně možné zjistit i to, kolik času jste hraním her strávili, kolik dní jste hráli, jaké všechny trofeje jste získali, a dokonce i den v týdnu, ve kterém se herním radovánkám věnujete nejčastěji.

V souvislosti s herním profilem dovoluje služba PlayStation 2019 Wrap-Up získat i speciálního avatara. K dispozici jich je celkem sedm, přičemž se udělují podle žánru, který má daný hráč v oblibě. Jiného avatara získají tedy fanoušci adventur, a jiného pochopitelně plošinovek či závodních titulů.

S ohledem na to, jak jsou statistiky podrobné, nicméně doporučujeme raději výsledky neukazovat drahým polovičkám.  

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru