Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Remake Mafie nakonec vyjde až v září

Remake Mafie nakonec vyjde až v září

Produktové tipy
Mafia: Definitive Edition (Xbox ONE)_1727447121
Mafia: Definitive Edition (Xbox ONE)
442 Kč 535 Kč
412 Kč 499 Kč
Mafia: Definitive Edition (PS4)_2102162936
Mafia: Definitive Edition (PS4)
541 Kč 655 Kč
autor: Adam Plechatý

Původně jsme Mafia: Definitive Edition měli hrát již koncem srpna, kvůli pandemii koronaviru se však vydání očekávaného remaku české klasiky zpozdí. Více infa a vychytaný srovnávací obrázek v článku!

Tvůrci z Hangar 13 a distributor 2K Games situaci vysvětlili na oficiálním webu hry. Důvodem nelehkého rozhodnutí jsou komplikované podmínky vzhledem k neustále probíhající pandemii viru COVID-19. Není se co divit, spousta vývojářských studií funguje nově na bázi home office, což přináší spoustu komplikací, ať už technických nebo personálních. V prohlášení se píše, že tvůrci nechtěli ohrozit kvalitu finálního produktu, a tak se rozhodli vydání posunout.

"Tento projekt byl pro nás od začátku koníčkem. Řada našich vývojářů pomáhala vytvořit původní hru Mafia a my všichni jsme se zavázali, že vytvoříme aktualizovaný zážitek, který bude té nadčasové klasice dělat čest. Vážíme si vaší trpělivosti a pochopení, zatímco se snažíme udělat ze hry Mafia: Definitive Edition co možná nejlepší zážitek pro všechny naše fanoušky po celém světě," píší tvůrci v otevřeném dopisu fanouškům. Celé prohlášení si můžete přečíst na webu hry.

Datum vydání Mafia: Definitive Edition se tak nově ustálilo na 25. září.

Dobrou zprávou nicméně je fakt, že už dnes se můžeme podívat na ochutnávku toho, jak moc se remake hry od vydání originálu posunul co se grafiky týče. Na oficiálním twitteru hry je k vidění 15vteřinové video, tak si ho nenechte ujít. Plnohodnotnou gameplay ukázku tvůrci plánují odhalit 22. července, tedy za dva týdny.

Vývoj Mafia: Definitive Edition pro vás na GEEK magazínu neustále sledujeme. Už týden třeba víme, že svou epesní roli Tommyho Angela si opět střihne božský Marek Vašut. Pár týdnů nazpátek jsme si mohli užít příběhový trailer, který nás rozhodně namlsal.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jeden z uživatelů (machete_bot) Twitteru v odpovědi na oficiální zprávu dal dohromady srovnání remaku a původní hry. Tomu říkáme skok!

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru