Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Říjen & výhodné Samsung akce

Říjen & výhodné Samsung akce

Produktové tipy

Jestli si zrovna myslíte na nový smartphone, tablet nebo chytré hodinky značky Samsung, říjen je váš šťastný měsíc. Chytit se totiž můžete hned do několika akcí, které vám šikovně ušetří nemalé obnosy.

Nechte se jednoduše nasměrovat k parádní slevě, cashbacku nebo chytré výměně starého pomocníka za nový s výkupním bonusem a dárkem navrch. K akci připravit, pozor, teď…

CASHBACK AŽ 5 000 KČ NA VYVOLENÁ ZAŘÍZENÍ

 

Pořiďte si některý z vybraných chytrých telefonů či tabletů Galaxy a získejte nazpátek až 5 000 Kč. Třeba při nákupu chytrých telefonů Galaxy S22 Ultra, Galaxy S22+ nebo tabletu Galaxy Tab S8 Ultra.

Cashback 4 000 Kč vás čeká u smartphonů Galaxy S22, Galaxy S21 FE a tabletu Galaxy Tab S8+. A sympatických 3 000 Kč se vám vrátí při nákupu tabletu Galaxy Tab S8.

Cashback se vztahuje na zařízení zakoupená do 31. října 2022 nebo do vyprodání zásob. Registraci je nutné provést nejpozději do 14. listopadu 2022.

Na jaké modely se cashback vztahuje?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Postup pro získání cashbacku

  • Do 31. října 2022 nakupte některý z vybraných produktů Samsung.

  • V novém telefonu či tabletu jděte do aplikace Samsung Members a v sekci Výhody klikněte na banner Získejte váš Cashback (peníze zpět za váš nákup). Proveďte registraci včetně nahrání čitelné fotografie daňového dokladu. Registraci je nutné uskutečnit nejpozději 14. listopadu 2022.

  • Po ověření registrovaných údajů obdržíte schvalovací e-mail. Od přijetí schvalovacího e-mailu je nutné do 7 dnů potvrdit nárok na bonus v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody.

  • Po potvrzení Cashbacku v aplikaci Samsung Members vám bude zaslán příslušný bonus, a to do 30 dnů od potvrzení.

 

VYBRANÉ GALAXY EXEMPLÁŘE SE SLEVOU

 

Radši rovnou slevu? Některé modely Samsung Galaxy teď můžete lovit za lepší cenu nebo si slevu přičarovat speciálním kódem. Tudy na ně ↓

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

BONUS AŽ 2 000 KČ K NOVÝM CHYTRÝM HODINKÁM + DÁREK

 

Pořiďte si do 31. října 2022 čerstvou verzi chytrých hodinek Galaxy Watch5 nebo Watch5 Pro a získejte hned dvě odměny. První v podobě sluchátek Galaxy Buds Live, druhou formou bonusu až 2 000 Kč k výkupní ceně vašeho starého zařízení (postup najdete o kus níž).

 

BONUS AŽ 10 000 KČ K NOVÉMU SMARTPHONU

 

A když si taktéž do 31. října 2022 koupíte nový skládací smartphone Galaxy Z Fold4 nebo Galaxy Z Flip4, čeká vás podobně lákavý výkupní bonus k ceně starého telefonu. U Galaxy Z Fold4 to dělá až 10 000 Kč, u Galaxy Z Flip4 až 7 000 Kč. Jak na to?

Postup pro získání bonusu

  1. Registrace – zaregistrujte do 31. října 2022 své použité zařízení a zadejte údaje potřebné k realizaci výkupu na webových stránkách pro získání bonusu.

  2. Odprodej použitého zařízení – na stránce www.novysamsung.cz vyplňte údaje o svém starém zařízením a přiložte e-voucher z registrace.

  3. Registrace nového zařízení – zvolte model a vložte IMEI (nebo sériové číslo, pokud přístroj nepodporuje služby GSM) vašeho nového zařízení z řady Galaxy Watch5, Watch5 Pro nebo Z Fold4.

  4. Způsob realizace – pro použitý přístroj přijedeme k vám domů. Stačí si objednat jeho přepravu.

  5. Bonus – po přijetí starého zařízení a jeho validaci vám spolu s výkupní cenou zašleme jednorázový bonus (až 10 000 Kč).

Pokud potřebujete detailnější informace, navštivte stránku pro získávání bonusů a projděte si podrobný návod pro každé zařízení.

Na která zařízení se bonus vztahuje?

Jako odprodávané zařízení můžete použít jakýkoli funkční chytrý telefon, tablet či chytré hodinky, nemusí jít přitom výlučně jen o zařízení značky Samsung. V závislosti na stavu a hodnotě zařízení pak bude nastavena výkupní cena, kterou snadno vypočítáte v interaktivním formuláři. K této ceně pak můžete přičíst částku až 10 000 Kč v případě nákupu Galaxy Z Fold4 a až 2 000 Kč v případě pořízení nejnovějších chytrých hodinek Galaxy Watch5 či Galaxy Watch5 Pro.

 

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

nahoru