Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

router

 • Recenze: TP-LINK Archer AX50 – rychlost a stabilita pod taktovkou Intelu

  autor: Stanislav Holý

  Router TP-LINK Archer AX50 láká především na dvoupásmové gigabitové připojení WiFi 6. Zajímavostí je jistě také to, že v jeho útrobách tepe čipset od společnosti Intel. Co od tohoto modelu můžeme očekávat v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Recenze: Cisco Meraki – robustní sítě jako na dlani

  autor: Stanislav Holý

  Postavit robustní počítačové sítě nemusí být žádná věda, když máte to správné náčiní. Že se to dá udělat i za pár minut si dnes ukážeme prostřednictvím platformy Meraki Go od společnosti Cisco.

 • Recenze: TP-LINK Deco X20 – přeřaďte na vyšší rychlost

  autor: Karel Dvořák

  Síťové prvky podporující WiFi 6 se pomalu zabydlují na pultech tuzemských obchodů. Jednou z čerstvých novinek, které nabízejí takto vysoké přenosové rychlosti, je i Mesh systém TP-LINK Deco X20. A právě ten si důkladně proklepneme v dnešní recenzi.

 • Recenze: TP-LINK Archer AX10 – nejlevnější z nejrychlejších

  autor: Saša Ševčík

  Rychlé síťové prvky s rychlým rozhraním WiFi 6 se pomalu zabydlují na pultech tuzemských obchodů. Aktuálně nejlevnějším routerem podporujícím standard 802.11ax je TP-LINK Archer AX10. Co mohou případní zájemci od tohoto modelu čekat?

 • WiFi 6 je tady. Jaké novinky přináší?

  autor: Petr Kirs

  Nová generace bezdrátových sítí je tady, WiFi Alliance začala tento týden oficiálně certifikovat první zařízení, která přináší jejich podporu. Novinka nese pořadové číslo šest a bude zpětně kompatibilní se staršími verzemi.

 • Recenze: TP-LINK Deco E4 – vstupenka do světa stabilního internetu

  autor: Saša Ševčík

  Pokrýt rozlehlejší byt nebo dům bezdrátovým signálem není vůbec jednoduché, právě proto se těší takové popularitě výkonné Wi-Fi Mesh systémy. Aktuálně tím nejlevnějším na trhu je model TP-LINK Deco E4, kterému se dnes podíváme na zoubek.

 • Recenze: TP-LINK Archer VR2800v – všeuměl se Super VDSL

  autor: Karel Dvořák

  Internet přes pevnou linku je rok od roku rychlejší, a operátoři slibují další navýšení rychlosti. Na nový standard Super VDSL je připraven i router TP-LINK Archer VR2800v, se kterým se dnes důkladněji seznámíme.

 • WL-500gP V2 – zařízení pro malé i velké

  autor: Martin Tichovský

  Uvažujete, že si do své domácí nebo firemní sítě pořídíte aktivní prvek? Jste začátečník nebo pokročilý? Hledáte router, který slouží i jako přístupový bod? Pokud jste třikrát odpověděli ano, pak právě vás by mohla tato recenze zaujmout.

 • Multifunkční zařízení pro bezdrátové sítě WL-5470AP

  autor: Martin Tichovský

  Pokud hledáte přístupový bod pro svoji domácnost, či chcete do své sítě implementovat aktivní prvek pro připojení více počítačů, máte možnost mít oboje. Rodina Air Live od společnosti OvisLink je dobře známa nízkými cenami. Z této rodiny dnes představím produkt s názvem WL-5470AP. Přináší ovšem zařízení větší výkonnost a více možností nastavení nebo jde o řádově průměrný přístroj pro bezdrátové sítě?

nahoru