Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Roztomilý pejsek propůjčil hlas mimozemšťanům v Halo Infinite

Roztomilý pejsek propůjčil hlas mimozemšťanům v Halo Infinite

Události
Halo: Infinite (Xbox)_774707526
Halo: Infinite (Xbox)
578 Kč 699 Kč
autor: Stanislav Holý

Je malý, roztomilý a šikovný – tak by se dal ve zkratce charakterizovat pejsek Buddy. Málokoho by tak napadlo, že tento mops bude stát za hlasy mimozemšťanů v chystaném pokračování série Halo, které ponese podtitul Infinite.

Napadlo vás někdy, jak se vytváří mimozemské mlaskání, chrochtání či čvachtání? Tvůrci chystaného pokračování ze světa Halo nyní prozradili, že za všelijakými zvuky stojí pejsek Buddy, který patří přímo programovému manažerovi v 343 Industries.

Buddy pomohl s nahráváním hlasů pro Halo Infinite

 

Zhruba minutový snímek zachycuje, jak byly zvuky nahrávány. S pejskem si páníček hraje, krmí ho, nebo se s ním mazlí. Vše přitom zachycuje nedaleký mikrofon. Páni zvukaři se pak již postarají o zbytek, aby ve hře působily nahrané zvuky v titulu Halo Infinite co možná nejlépe.

Zvuky jsou tak unikátní, neboť mopsíci mají zkrácený čenich, což jim někdy může působit problémy s dýcháním. Mimochodem Buddy nebude jediným psem, kterého ve hře uslyšíme. O zvuky některé z mimozemských ras se podle serveru GameSpot postaral také pejsek Gyoza.

Pokračování populární střílečky Halo s podtitulem Infinite je šestým dílem ságy o Master Chiefovi, který se pokouší zabránit vzpouře umělé inteligence Cortany. Vyjít by mělo ještě letos. Přestože je zatím v rámci předobjednávek dostupná pouze verze pro Xbox One, počítá se také s variantou pro novou generaci Xbox Series X a pro PC.

Upoutávka na hru Halo Infinite

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru