Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

síť

 • Recenze: Cisco Meraki – robustní sítě jako na dlani

  autor: Stanislav Holý

  Postavit robustní počítačové sítě nemusí být žádná věda, když máte to správné náčiní. Že se to dá udělat i za pár minut si dnes ukážeme prostřednictvím platformy Meraki Go od společnosti Cisco.

 • Recenze: QNAP TS-230 – snadné zálohy

  autor: Petr Kirs

  Společnost QNAP uvedla letos do prodeje velmi zajímavý NAS server s modelovým označením TS-230. Ten představuje levné řešení pro snadné zálohování dat. Jak si ale ukážeme v řádcích níže, předností má daleko více.

 • WiFi 6 je tady. Jaké novinky přináší?

  autor: Petr Kirs

  Nová generace bezdrátových sítí je tady, WiFi Alliance začala tento týden oficiálně certifikovat první zařízení, která přináší jejich podporu. Novinka nese pořadové číslo šest a bude zpětně kompatibilní se staršími verzemi.

 • Éra 10 GbE sítí přichází. Jak si ji postavit doma?

  autor: Karel Dvořák

  Ve světě mobilních telefonů je stále častěji skloňovanější rychlý 5G internet. Pevné sítě nicméně nabízí v současnosti ještě výrazně vyšší přenosové rychlost. V dnešní době tak není problém si postavit 10 GbE síť. V dnešním článku si představíme hned několik produktů od společnosti QNAP, které jsou k tomu určeny.

 • Recenze: TP-LINK Deco E4 – vstupenka do světa stabilního internetu

  autor: Saša Ševčík

  Pokrýt rozlehlejší byt nebo dům bezdrátovým signálem není vůbec jednoduché, právě proto se těší takové popularitě výkonné Wi-Fi Mesh systémy. Aktuálně tím nejlevnějším na trhu je model TP-LINK Deco E4, kterému se dnes podíváme na zoubek.

nahoru