Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
S Xbox Game Pass Ultimate si zahrajete Gears 5 na mobilu. Vše poběží i v Česku

S Xbox Game Pass Ultimate si zahrajete Gears 5 na mobilu. Vše poběží i v Česku

Produktové tipy
Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky_1141698706
Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky
280 Kč 339 Kč
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky_844082301
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
826 Kč 999 Kč
autor: Adam Plechatý

Počínaje 15. zářím se z vašeho mobilu či tabletu s Androidem stane špičková herní konzole. Stačí si předplatit Xbox Game Pass Ultimate a díky cloudu si budete moci zahrát více než stovku her. Třeba Gears 5 nebo Destiny 2.

Streamování her na všemožná zařízení, kdekoli a kdykoli, bez jakýchkoli nároků na výkon koncového zařízení - to je už nějakou dobu příslib světlých zítřků a cloudové revoluce v herním byznysu. Zatímco však Google si se svým projektem Stadia ušil z ostudy kabát, Microsoft jde na věc lépe a především s jasnou vizí.

Od 15. září si předplatitelé služby Xbox Game Pass Ultimate tuto budoucnost konečně zažijí. Na svých mobilních zařízeních se systémem Android si budou moci zahrát více než stovku herních titulů, které byly dosud k mání pouze na PC či konzolích. Mezi často skloňované tituly patří Gears 5, Destiny 2, Minecraft Dungeons ale třeba i Sea of Thieves. Ano, na obyčejném telefonu či tabletu s Androidem. Třeba v autobuse na cestě do školy!

TO CHCI

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Od 15. září si předplatitelé služby Xbox Game Pass Ultimate zahrají Gears 5 na mobilu či tabletu s Androidem.

Hraní v oblacích

Budoucnost hraní podle Microsoftu neleží v konzolových generacích, ale v boření překážek, které nám dosud stály v cestě v hraní těch nejnovějších pecek, kdykoli, kdekoli a hlavně na čemkoli. V rámci služby Xbox Game Pass Ultimate si budete své herní portfolio nosit neustále s sebou. Přenášet se vám přitom budou nejen samotné hry, ale také seznamy přátel, achievementy a v neposlední řadě i uložené hry. Začněte hrát na velké 4K televizi v obýváku a pokračujte v raidu v Destiny 2 třeba na tabletu cestou do školy, do práce či za příbuznými.

Cloud gaming podle Microsoftu skýtá i další výhody. Oblíbený gaučový co-op často ztroskotá na nedostatku ovladačů k dané konzoli. Znáte to, když vám přijde nečekaná návštěva a vy máte jen jeden smutný ovladač... Díky Xbox Game Pass Ultimate se můžete do hry připojit třeba na tabletu a hostovi nabídnout ovladač a místo před velkou televizí. Plavit se tak můžete spolu v Sea of Thieves nebo svést bitvu proti locustům v Gears 5. A co takový Minecraft Dungeons, ten je na kooperaci přímo dělaný!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Forza Horizon na obyčejném telefonu s Androidem? S Xbox Game Pass Ultimate žádný problém. Prostě připojíte ovladač a jedete!

Revoluce začíná 15. září v Čechách i na Slovensku

Microsoft nenechává nic náhodě a už teď jedná s předními výrobci herních doplňků o nových vychytávkách, díky kterým se nám na cestách bude hrát zase o něco lépe. Firmy jako Razer už teď pracují na přenosných taštičkách, úchytech pro ovladače a dokonce i speciálních Xbox ovladačích, které se přichytí z obou stran telefonu či tabletu. Ano, jako u konzole Switch. Microsoft svému projektu natolik věří, že vedle svých Xbox gamepadů oficiálně podporuje i ovladače PlayStation DualShock 4...

Xbox Game Pass Ultimate je nyní k mání pro nováčky za 1 euro, další měsíc už za 8 euro - to je ovšem podle nás stále fantastická cena vzhledem k tomu, že v předplatném dostanete přístup k více než stovce skvělých her pro PC i Xbox. Aplikaci Xbox Game Pass App si již nyní můžete stáhnout na své přístroje s Androidem ze Samsung Galaxy Store, One Store a Google Play Store. A od 15. září se budete moci sami přesvědčit, jak růžová herní budoucnost pod taktovkou Microsoftu vlastně je. My budeme rozhodně u toho, co vy?

XBOX GAME PASS

Názory ostatních Geeků (1)

Mr.Lojza MR.

PowerA MOGA Mobile Gaming Clip for Xbox

Mr.Lojza 6. 8. 2020 13:55

Ideální čas začít nabízet držák na mobil k Xbox ovladači PowerA MOGA Mobile Gaming Clip for Xbox i v České republice.Děkuji.

Máš něco na srdci?

nahoru