Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Samsung UJ59 - Všestranný elegán Produktové tipy

Samsung UJ59 - Všestranný elegán

autor: Karel Dvořák
Všestranný monitor s UHD rozlišením a Quantum Dot technologií vybavený širokými možnosti připojení a tenkými rámečky. To je UJ590 od Samsungu a my vám ho v krátkosti představíme.

Samsung UJ590 je 31,5" monitor, který zvládne naprosto vše od kancelářské práce až po filmy a hry. UHD rozlišení 3840 x 2160 s poměrem stran 16:9 znamená, že se na tohohle krasavce s ladnou siluetou a tenkými rámečky vejde více pixelů, než jste byli možná doposud zvyklí.

Miliarda barevných odstínů a jas 270 cd/m2 je ideální na práci v grafických aplikacích a editorech fotografií a videí. Pozorovací úhly činí 178 ° horizontálně i vertikálně a má rychlou odezvu 4 ms, což jistě potěší jak fanoušky sportu i akčních filmů, tak i náruživé hráče. Vstup zajišťují konektory HDMI a DisplayPort, čili příjemný standard.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Chci to

Více pixelů, více možností

Se čtyřnásobkem pixelů než je standardní Full HD můžete spravovat dokumenty a číst internetové stránky s větším komfortem. Multitasking s několika otevřenými okny či programy pak šetří váš čas. Fotky, filmy i hry pak díky 4K rozlišení vyniknou víc než kdy jindy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlný multitasking

Jste jedni z těch, kterým nestačí jedno okno? Potřebujete srovnávat tabulky, nebo třeba jedním okem pracujete a druhým sledujete film? Vychytávka "Picture By Picture" (tedy obraz vedle obrazu) vám umožní připojit k monitoru až dvě zařízení a zachovat původní kvalitu zobrazení.

V režimu "Picture In Picture" (tedy obraz v obraze) zase můžete změnit velikost druhého obrazu na až 25 % obrazovky libovolně jej přesouvat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dostupný luxus pro hráče

Herní režim v réalném čase optimalizuje kontrast obrazovky tak, že vám umožní vidět více detailů v tmavých oblastech. Rychleji tak spatříte nepřítele a snáze se o něj postaráte. V multiplayerových hrách výhoda, která se prostě vyplatí.

Technologie AMD FreeSync synchronizuje obnovovací frekvenci vaší grafické karty a monitoru, čímž snižuje trhání obrazu. Režim Low Input Lag minimalizuje odezvu myši, klávesnici nebo joysticku, aby hraní působilo maximálně plynule.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičkový upscaling

Samozřejmě, ne všechny filmy, seriály či hry, o televizním vysílání ani nemluvě, jsou dostupné v tom nejvyšším 4K rozlišení. Technologie UHD upscaling v monitoru dokáže analyzovat zdrojový signál a zvýšit obrazovou kvalitu obsahu v SD, HD a Full HD téměř na úroveň UHD.

Jak to funguje? Takhle!

Samsung UJ59 v kostce

Typ panelu: VA

Jas (typický): 270 cd/m2

Rozlišení: 3 840 × 2 160

Doba odezvy: 4 (GTG)

Zorný úhel (H / V): 178°/178°

Obnovovací frekvence: 60 Hz

Chci to

Nahoru