Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Samsung ukryl sluchátka do hrníčku Starbucks. A bude to hit!

Samsung ukryl sluchátka do hrníčku Starbucks. A bude to hit!

Události
Samsung Galaxy Buds2, olivová
Samsung Galaxy Buds2, olivová
2 750 Kč 3 328 Kč
Samsung Galaxy Buds2, fialová
Samsung Galaxy Buds2, fialová
2 479 Kč 2 999 Kč
Samsung Galaxy Buds2, grafitová
Samsung Galaxy Buds2, grafitová
2 058 Kč 2 490 Kč
autor: Stanislav Holý

Je to zbytečně velké, design je diskutabilní, ale stejně to patrně bude hit. Řeč je o novém provedení sluchátek Galaxy Buds 2 od společnosti Samsung, která se ukrývají v hrníčku Starbucks. Přesto se očekává, že půjde o naprostý hit.

U sluchátek z kategorie true wireless se zpravidla výrobci snaží, aby jejich modely byly co možná nejkompaktnější. A platí to pochopitelně také o nabíjecích pouzdrech. Přeci jen málokdo by chtěl s sebou vláčet nějaké rozměrné zařízení, když jde o sluchátka určená především na cesty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Galaxy Buds 2 v edici Starbucks

Přesto se nyní sluchátka Galaxy Buds 2 převlékla do designového hávu, který jde proti této logice přesně opačně. Nabíjecí pouzdro sněhově bílých sluchátek totiž vypadá jako porcelánový hrníček s čerstvě uvařeným cappuccinem. Však také na boku nalezneme hrdě se pyšnící logo Starbucks. Sluchátka totiž vznikla v rámci speciální limitované edice s největším řetězcem kaváren na světě.

Pokud by se někomu nová sluchátka nelíbila, může si koupit jen pouzdro na svoje sluchátka od Samsungu, které bude vyvedeno v typicky zelených odstínech a na vrchní straně ponese známé logo mořské panny.

Představení celé kolekce od Samsungu a Starbucksu

I když největší pozornost budí právě přepracovaná sluchátka, obě společnosti šly v rámci spolupráce ještě dál. Společně vytvořili také nabídku krytů pro aktuální vlajkové lodě ze série Galaxy S22. Velmi atraktivně vypadá například provedení, které má místo poutka na zadní straně účtenku ze Starbucksu.

Celá kolekce od Samsungu a Starbucksu se má nicméně prodávat výhradně v Jižní Koreji, v Česku si ji tedy minimálně oficiální cestou nekoupíme. I díky tomu lze očekávat, že zájem bude o limitovanou kolekci enormní – přeci jen půjde o zajímavý sběratelský artikl.  

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nová kolekce od Samsungu a Starbucksu

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru