Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Seagate Exos - spolehlivé disky pro váš byznys Produktové tipy
Seagate Exos X10, 3,5" - 10TB
Seagate Exos X10, 3,5" - 10TB
8 143 Kč 9 853 Kč
Seagate Exos X12, 3,5" - 12TB
Seagate Exos X12, 3,5" - 12TB
9 903 Kč 11 983 Kč

Seagate Exos - spolehlivé disky pro váš byznys

Data, všude samá data! Renomovaná firma Seagate přichází s novou řadou podnikových disků, aby se s lavinou dat dokázal vypořádat i váš byznys. Disky Exos vám představíme níže.

Podniky na celém světě se potýkají s nelehkým úkolem zvládnout masivní nárůst objemu dat, který se bude jen zvyšovat. Podle odhadů bychom už v roce 2025 měli vyprodukovat až 163 zetabajtů (!) dat. Ať už to jsou selfíčka nebo třeba super tajné podnikové dokumenty, vše je potřeba dnes uchovávat pro okamžitý přístup kdykoli a odkudkoli. Hyperscale a cloud storage jsou dnes účinnými nástroji, jak se s lavinou dat vypořádat, ale jsou toho současné technologie vůbec schopny?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Škálujte své petabajty

Odpovědí je podle společnosti Seagate jejich nejnovější řada podnikových pevných disků s názvem Exos, které jsme pro vás připravili i u nás na CZC.cz. Disky řady Exos nabízí větší hustotu úložiště a přitom zachovávají kompaktní a standardní rozměr 3,5 palce, čímž se hodí do škálovatelných datových cloud center. Ty sice potřebují obrovské kapacity, ale prostor je stále nezanedbatelný faktor. A nejen to.

Ušetřit ve velkém

Exos nabízí nejnižší spotřebu energie, nejmenší rozměry a nejlepší výkon ve své třídě, díky čemuž je pevný disk cenově dostupným řešením pro datová centra, která chtějí maximalizovat své úložné kapacity při současném snížení složitosti a provozních nákladů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Váš disk, váš trezor

Kromě spotřeby energie a nároků na uskladnění je velkou otázkou také zabezpečení dat, respektive jejich šifrování bez snížení výkonu. Exos vyhovuje americkým vládním standardům zpracování informací (FIPS) 140-2 i mezinárodním certifikační normám pro počítačovou bezpečnost (ISO / EIC 15408).

Disk, který vydrží

Spolehlivost značky Seagate se dlouhodobě projevuje v použitých materiálech napříč jejich sortimentem. Nejinak je tomu v případě Exos s garantovanými 2,5 miliony hodin provozu. Digitální senzory na disku kontrolují vlhkost, tlak i teplotu, aby nedocházelo k přílišným výkyvům, které by vedly k nadměrnému opotřebení jednotky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Seagate Exos v kostce

  • Spolehlivý disk od renomovaného výrobce
  • Podnikové využití
  • Standardní připojení přes SATA III a SAS
  • Zabezpečení a šifrování Seagate Secure
  • Cache paměť 256 MB
  • Kapacita až 14 TB

TO CHCI

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru