Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Šestá sezóna je na spadnutí. PUBG láká na novou mapu Události
Kšiltovka PUBG - Pan Crest
Kšiltovka PUBG - Pan Crest
330 Kč 399 Kč
Figurka Funko POP! PUBG - The Lone Survivor
Figurka Funko POP! PUBG - The Lone Survivor
330 Kč 399 Kč
iPega 9137 Gamepad Fortnite/PUBG IOS/Android
iPega 9137 Gamepad Fortnite/PUBG IOS/Android
189 Kč 229 Kč

Šestá sezóna je na spadnutí. PUBG láká na novou mapu

autor: Stanislav Holý
Již brzy odstartuje v populárním on-line hitu PUBG nová šestá sezóna. V souvislosti s tím tvůrci prozradili, že si pro fanoušky připravili zbrusu novou mapu. Ta přenese hráče na sever Afriky, rozhodně se je tedy na co těšit.

Nová mapa se jmenuje Kakarin, odhaluje kamenitý africký terén na ploše 2x2 km. Takto malá mapa by měla podle tvůrců nabídnout daleko intenzivnější souboje, jaké byly typické pro mapu Miramar. Chybět samozřejmě nebudou sniperské souboje, stejně jako měření sil uvnitř podzemních tunelů.

Trailer na šestou sezónu PUBG

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nová mapa Kakarin

 

V rámci mapy Kakarin navíc bude fungovat novinka zvaná Black Zone. Ten skutečně prověří hráči reflexy a um – především zběhlejší jedinci totiž nebudou moci počítat s tím, že ve známých lokacích bude stát dům, ve kterém se budou moci ukrýt. Jednotlivé lokace totiž v režimu Black Zone budou rozbombardované tak moc, že skoro nepůjdou poznat. Nebezpečí to představuje samozřejmě i pro hráče. Pokud tedy uslyšíte sirénu, vezměte nohy na ramena.

Fanoušci tohoto on-line titulu se mohou těšit také na nové zbraně.  K dispozici bude například Sticky Bomb, kterou půjde použít k destrukci některých zdí. Hráči tak získají novou možnost, jak se dostat do pozic, které jsou obsazené nepřáteli.

Všech novinek se na počítačích dočkáme již zítra – 22. ledna. Majitelé televizních konzolí si budou muset počkat až do 30. ledna.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry PUBG

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Novinkou je i Sticky Bomb

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru