Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

silicon

 • Jedna novinka za druhou. Co dalšího Apple ukázal?

  autor: Petr Kirs

  Přestože nový rok sotva začal, Apple rozhodně nelení. Hned po úterním představení počítačů s čipy M2 Pro a M2 Max ukázal ve středu další novinku – tentokrát udělá radost všem hudebním fandům!

 • Nové počítače, vylepšené čipy. Apple nečekaně odhalil novinky

  autor: Stanislav Holý

  Žádná okázalá tiskovka, Apple se rozhodl představit první novinky letošního roku pouze prostřednictvím svého webu. Přivítejte nový Mac mini, 14palcový a 16palcový MacBook Pro a také extrémně výkonné čipy M2 Pro a M2 Max.

 • Levný iPhone SE nabídne špičkový výkon. Apple odhalil také nový Mac Studio

  autor: Saša Ševčík

  Dnes večer se konala slavnostní akce společnosti Apple, na které jsme se dočkali prvních novinek letošního roku. Na své si přitom přišli fanoušci chytrých telefonů, počítačových tabletů i stolních počítačů.

 • Apple odhalil dva nové MacBooky Pro. A to není všechno

  autor: Saša Ševčík

  Během pouhého měsíce jsme se dnes dočkali již druhé tiskovky společnosti Apple. Americký podnik na akci odhalil další várku novinek – prim přitom tentokrát hrály počítače a hudba. Co všechno bylo k vidění?

 • Microsoft 365 už funguje na čipech od Applu

  autor: Stanislav Holý

  Microsoft je další v řadě, kdo upravil své programy pro novou platformu společnosti Apple. Díky tomu nyní nabízí kancelářský balík Microsoft 365 již nativní podporu pro čipy Apple M1, které tepou zatím ve třech počítačích s logem nakousnutého jablka.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Apple M1 v praxi: Jaké programy na něm fungují?

  autor: Stanislav Holý

  V obchodech se pomalu zabydlují tři nové počítače od společnosti Apple – kompaktní notebook MacBook Air, špičkový laptop MacBook Pro a také miniaturní PC Mac mini. Jaké programy si na nových strojích spustíte?

 • Apple ukázal tři nové počítače, všechny běží na čipu M1

  autor: Stanislav Holý

  Dnes večer se konala velká tiskovka společnosti Apple, na které byly k vidění hned tři nové počítače s logem nakousnutého jablka. Vše se přitom točilo kolem nového procesoru Apple Silicon, který nese v produkčním provedení název M1.

nahoru