Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

silicon

 • Jedna novinka za druhou. Co dalšího Apple ukázal?

  Přestože nový rok sotva začal, Apple rozhodně nelení. Hned po úterním představení počítačů s čipy M2 Pro a M2 Max ukázal ve středu další novinku – tentokrát udělá radost všem hudebním fandům!

 • Nové počítače, vylepšené čipy. Apple nečekaně odhalil novinky

  Žádná okázalá tiskovka, Apple se rozhodl představit první novinky letošního roku pouze prostřednictvím svého webu. Přivítejte nový Mac mini, 14palcový a 16palcový MacBook Pro a také extrémně výkonné čipy M2 Pro a M2 Max.

 • Levný iPhone SE nabídne špičkový výkon. Apple odhalil také nový Mac Studio

  Dnes večer se konala slavnostní akce společnosti Apple, na které jsme se dočkali prvních novinek letošního roku. Na své si přitom přišli fanoušci chytrých telefonů, počítačových tabletů i stolních počítačů.

 • Apple odhalil dva nové MacBooky Pro. A to není všechno

  Během pouhého měsíce jsme se dnes dočkali již druhé tiskovky společnosti Apple. Americký podnik na akci odhalil další várku novinek – prim přitom tentokrát hrály počítače a hudba. Co všechno bylo k vidění?

 • Microsoft 365 už funguje na čipech od Applu

  Microsoft je další v řadě, kdo upravil své programy pro novou platformu společnosti Apple. Díky tomu nyní nabízí kancelářský balík Microsoft 365 již nativní podporu pro čipy Apple M1, které tepou zatím ve třech počítačích s logem nakousnutého jablka.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Apple M1 v praxi: Jaké programy na něm fungují?

  V obchodech se pomalu zabydlují tři nové počítače od společnosti Apple – kompaktní notebook MacBook Air, špičkový laptop MacBook Pro a také miniaturní PC Mac mini. Jaké programy si na nových strojích spustíte?

 • Apple ukázal tři nové počítače, všechny běží na čipu M1

  Dnes večer se konala velká tiskovka společnosti Apple, na které byly k vidění hned tři nové počítače s logem nakousnutého jablka. Vše se přitom točilo kolem nového procesoru Apple Silicon, který nese v produkčním provedení název M1.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru