Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Simulátor života The Sims 4 je zadarmo. Ale jen pro ty rychlé Události
The Sims 4 (PC)
The Sims 4 (PC)
991 Kč 1 199 Kč 867 Kč 1 049 Kč
The Sims 4: Společná zábava (PC)
The Sims 4: Společná zábava (PC)
826 Kč 999 Kč
The Sims 4: Roční období (PC)
The Sims 4: Roční období (PC)
826 Kč 999 Kč
The Sims 4: Bundle Pack 6 (PC)
The Sims 4: Bundle Pack 6 (PC)
Produkt není určen k prodeji.

Simulátor života The Sims 4 je zadarmo. Ale jen pro ty rychlé

autor: Petr Kirs
Čtvrtou generaci simulátoru ze života lidí je možné stahovat zadarmo, ale jen dočasně. Titul The Sims 4 mohou získat majitelé účtů na Origin. Poradíme, jak na to.

Hru The Sims 4 snad není ani potřeba nějak sáhodlouze představovat. Přestože jde o titul již z roku 2014, hráče baví dodnes. Pokud jste jej ale náhodou minuli, máte nyní jedinečnou šanci získat jej úplně zadarmo.

Bezplatnou verzi mohou po časově omezenou dobu získat majitelé účtů Origin od Electronic Arts. Stačí se podívat přímo na stránky hry a kliknout na tlačítko získat. Titul se následně automaticky uloží do knihovny hráče a může jej využívat bez jakéhokoliv omezení. Licence je doživotní.

Upoutávka na hru The Sims 4

 

V podstatě jedinou podmínkou pro získání The Sims 4 v rámci akce zdarma je objednání hry do úterý 28. května do 19:00. Po uplynutí tohoto termínu bude k dispozici už jen už jen za peníze. Pokud tento článek čtete až po uplynutí zmiňovaného času, nebo upřednostňujete krabicové verze, můžete se podívat také na nabídku The Sims 4 v obchodě CZC.cz.

Sluší se také podotknout, že EA má dobrý důvod, proč dává The Sims 4 zadarmo. Má tak šanci výrazně rozšířit řady fanoušků, což je zrovna u tohoto titulu klíčové. Čtyřka totiž má celou řadu datadisků, které jsou pro plné využití nezbytné. A za ty si již tvůrci nechají zaplatit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

The Sims 4

 

Na co se mohou hráči těšit?

Již čtvrté pokračování oblíbeného simulátoru běžného života, který vám přinese nové nástroje pro tvorbu jedinečného vzhledu, stylu, osobnosti a dovedností jednotlivých simíků. Značného vylepšení se dostalo i editoru staveb, který je nyní daleko jednodušší na ovládání.

Tato verze hry nabídne uživateli živé okolní čtvrti, které žijí vlastním životem a nabízejí velké možnosti navázání mezilidských vztahů. Úplně poprvé mohou simíci pociťovat a vyjadřovat velké množství emocí co vedou k nejrůznějším emotivním stavům. Hra je určena pro hráče od 12 let.

Mezi jeden z primárních úkolů patří i stavba domu na velkém množství nabízených pozemků. Vyberte s proto, kde chcete svou simáckou rodinu ubytovat a pomozte jim s navržením stylově a moderně zařízené domácnosti. Navazujte kladné vztahy s okolními sousedy a vyrazte s nimi například do některého městského parku nebo do jiných míst určených pro trávení volného času. Při účasti na nejrůznějších akcích nebo dosažení úspěchu budete získávat bohaté odměny, které Vám zpřístupní nové předměty, oblečení a další herní vlastnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

The Sims 4

Názory ostatních Geeků (1)

lukáš1234560 LUK

Laury

lukáš1234560 25. 11. 2019 18:34

blá blá

Máš něco na srdci?

nahoru