Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

sluchátka

 • Malá i velká. Microsoft láká na nová sluchátka

  autor: Karel Dvořák

  S výrobou vlastních sluchátek to myslí společnost Microsoft evidentně opravdu vážně. V letošním roce se totiž na pultech obchodů objeví hned dva nové modely – kompaktní Surface Earbuds a větší Surface Headphones 2.

 • Recenze: DeFunc TRUE – stylový parťák i poslední záchrana

  autor: Karel Dvořák

  Bezdrátových špuntů je na trhu jako máku. Model DeFunc TRUE nad ostatními vyniká především líbivým designem, zároveň se ale na cestách může stát i poslední záchranou – funguje totiž také jako powerbanka.

 • Pokémoni opět na scéně. Přivítejte unikátní sluchátka od Razeru

  autor: Petr Kirs

  Společnost Razer vstoupila před časem na trh s bezdrátovými špunty, které potěší nejen hráče. Model Hammerhead True Wireless se nyní představil v upravené edici věnované slavným pokémonům.

 • Recenze: 1More Triple Driver – vytříbený zvuk

  autor: Stanislav Holý

  Pecková sluchátka Triple Driver od společnosti 1More se chlubí Hi-Res zvukem a THX certifikací. Jak již samotný název napovídá, v každém sluchátku je trojice měničů slibující vytříbený zvukový zážitek. Právě tomuto kousku jsme se podívali detailně na zoubek.

 • Recenze: CONNECT IT Neo – na hry levně

  autor: Saša Ševčík

  Herní periferie zpravidla nepatří k těm nejlepším, obzvláště pokud se bavíme o modelech pro profesionální uživatele. Právě proto se společnost CONNECT IT zaměřila na běžné uživatele, výsledkem je řada Neo. Co od ní můžeme čekat, si ukážeme v řádcích níže.

 • Recenze: Sennheiser CX150BT – nechte hudbu znít

  autor: Petr Kirs

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem dnešní doby. Vedle True Wireless modelů jsou k dispozici také sluchátka, u kterých je pravý a levý kanál spojen kabel, což má v praxi své výhody. Všechny si je ukážeme v recenzi modelu Sennheiser CX150BT.

 • Recenze: Niceboy ORYX 200 – jde to i levně

  autor: Stanislav Holý

  Náčiní pro hráče nebývá zrovna nejlevnější, obzvláště pokud se bavíme o skutečně progamingové výbavě. Naštěstí na pultech obchodů nalezneme i citelně levnější modely, které stále mají uživatelům co nabídnout. To je případ i dvoustovkové řady Niceboy ORYX.

 • Recenze: Bose Noise Cancelling 700 – pokračovatel cestovatelské legendy

  autor: Saša Ševčík

  Sluchátka Bose QC35 II se stala doslova legendou mezi cestovateli díky velmi povedené funkci aktivního potlačení okolního hluku. Na tento úspěšný model se nyní snaží navázat nové sedmistovky, které jsou bez nadsázky po všech stránkách lepší.

 • Recenze: Sony WF-1000XM3 – v malém těle bohatý zvuk

  autor: Saša Ševčík

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem poslední doby. Velmi zajímavý kousek má přitom před letošními Vánocemi na trhu společnost Sony, elegantní model s ergonomickým tvarem WF-1000XM3 totiž nabízí řadu pokročilých technologií.

 • Apple má nová sluchátka, cílí na náročné uživatele a sportovní nadšence

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple v pondělí představila zbrusu nová sluchátka – bezdrátové špunty. Jmenují se AirPods Pro a jak již samotný název napovídá, cílí především na náročné uživatele. Proti základnímu modelu totiž novinka nabízí celou řadu zajímavých vychytávek.

nahoru