Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

sluchátka

 • Recenze: Niceboy ORYX 200 – jde to i levně

  autor: Stanislav Holý

  Náčiní pro hráče nebývá zrovna nejlevnější, obzvláště pokud se bavíme o skutečně progamingové výbavě. Naštěstí na pultech obchodů nalezneme i citelně levnější modely, které stále mají uživatelům co nabídnout. To je případ i dvoustovkové řady Niceboy ORYX.

 • Recenze: Bose Noise Cancelling 700 – pokračovatel cestovatelské legendy

  autor: Saša Ševčík

  Sluchátka Bose QC35 II se stala doslova legendou mezi cestovateli díky velmi povedené funkci aktivního potlačení okolního hluku. Na tento úspěšný model se nyní snaží navázat nové sedmistovky, které jsou bez nadsázky po všech stránkách lepší.

 • Recenze: Sony WF-1000XM3 – v malém těle bohatý zvuk

  autor: Saša Ševčík

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem poslední doby. Velmi zajímavý kousek má přitom před letošními Vánocemi na trhu společnost Sony, elegantní model s ergonomickým tvarem WF-1000XM3 totiž nabízí řadu pokročilých technologií.

 • Apple má nová sluchátka, cílí na náročné uživatele a sportovní nadšence

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple v pondělí představila zbrusu nová sluchátka – bezdrátové špunty. Jmenují se AirPods Pro a jak již samotný název napovídá, cílí především na náročné uživatele. Proti základnímu modelu totiž novinka nabízí celou řadu zajímavých vychytávek.

 • Pixely 4 v hlavní roli. Mobily ale nejsou jediným lákadlem Googlu

  autor: Karel Dvořák

  V úterý se konala dlouho očekávaná tiskovka společnosti Google. Prim na ní hrály nové smartphony Pixel 4, americký internetový gigant nicméně zaujal i dalšími novinkami – především konkurencí pro AirPods či MacBooky od Applu.

 • Recenze: Niceboy ORYX – vstupenka do světa hráčů

  autor: Saša Ševčík

  Zaujmout hráče se snaží společnost Niceboy letos před Vánocemi s herní sérií Oryx, v rámci níž jsou nabízeny klávesnice, myši a v neposlední řadě také sluchátka. Jak si toto herní náčiní vede v praxi, jsme se rozhodli otestovat.

 • IFA 2019: Huawei přivezl do Berlína WiFi nové generace a povedená sluchátka

  autor: Petr Kirs

  Na velmi zajímavé novinky jsme v Berlíně narazili také na stánku společnosti Huawei. K vidění byla například WiFi nové generace, ale také špičková sluchátka FreeBuds 3, která jsou prvním otevřeným modelem na světě s aktivním potlačením okolního hluku.

 • Recenze: BUXTON BHP 10 000 HR – pro hudební fajnšmekry

  autor: Karel Dvořák

  Vysloveně na hudební fajnšmekry cílí nová sluchátka BUXTON BHP 10 000 HR, která jsou na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Podle technických parametrů by tento model měl potěšit i náročné uživatele. Jaká bude ale realita? to zjistíme v dnešní recenzi.

 • Od prvních kazet k audiofilským přehrávačům. Jak šel čas s Walkmanem

  autor: Petr Kirs

  Tento měsíc uplynulo 40 let od zahájení prodeje prvního Walkmanu. První kazetový přehrávač se ale za poslední čtyři dekády značně transformoval – kromě kazet zvládal CD nosiče, paměťové karty a stal se z něj ideální společník pro opravdové audiofily.  

 • Recenze: Logitech G935 – důležitá konkurenční výhoda

  autor: Petr Kirs

  Nejen působivá grafika, ale také zvukový doprovod má zásadní roli na tom, jaká bude výsledná atmosféra hry. A je jedno, jestli si užíváte ovace na stadionu nebo se touláte lesem plným příšer. Jak díky zvuku můžeme získat náskok před soupeři, si ukážeme v recenzi sluchátek Logitech G935.

nahoru