Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

sluchátka

 • Apple má nová sluchátka, cílí na náročné uživatele a sportovní nadšence

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple v pondělí představila zbrusu nová sluchátka – bezdrátové špunty. Jmenují se AirPods Pro a jak již samotný název napovídá, cílí především na náročné uživatele. Proti základnímu modelu totiž novinka nabízí celou řadu zajímavých vychytávek.

 • Pixely 4 v hlavní roli. Mobily ale nejsou jediným lákadlem Googlu

  autor: Karel Dvořák

  V úterý se konala dlouho očekávaná tiskovka společnosti Google. Prim na ní hrály nové smartphony Pixel 4, americký internetový gigant nicméně zaujal i dalšími novinkami – především konkurencí pro AirPods či MacBooky od Applu.

 • Recenze: Niceboy ORYX – vstupenka do světa hráčů

  autor: Saša Ševčík

  Zaujmout hráče se snaží společnost Niceboy letos před Vánocemi s herní sérií Oryx, v rámci níž jsou nabízeny klávesnice, myši a v neposlední řadě také sluchátka. Jak si toto herní náčiní vede v praxi, jsme se rozhodli otestovat.

 • IFA 2019: Huawei přivezl do Berlína WiFi nové generace a povedená sluchátka

  autor: Petr Kirs

  Na velmi zajímavé novinky jsme v Berlíně narazili také na stánku společnosti Huawei. K vidění byla například WiFi nové generace, ale také špičková sluchátka FreeBuds 3, která jsou prvním otevřeným modelem na světě s aktivním potlačením okolního hluku.

 • Recenze: BUXTON BHP 10 000 HR – pro hudební fajnšmekry

  autor: Karel Dvořák

  Vysloveně na hudební fajnšmekry cílí nová sluchátka BUXTON BHP 10 000 HR, která jsou na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Podle technických parametrů by tento model měl potěšit i náročné uživatele. Jaká bude ale realita? to zjistíme v dnešní recenzi.

 • Od prvních kazet k audiofilským přehrávačům. Jak šel čas s Walkmanem

  autor: Petr Kirs

  Tento měsíc uplynulo 40 let od zahájení prodeje prvního Walkmanu. První kazetový přehrávač se ale za poslední čtyři dekády značně transformoval – kromě kazet zvládal CD nosiče, paměťové karty a stal se z něj ideální společník pro opravdové audiofily.  

 • Recenze: Logitech G935 – důležitá konkurenční výhoda

  autor: Petr Kirs

  Nejen působivá grafika, ale také zvukový doprovod má zásadní roli na tom, jaká bude výsledná atmosféra hry. A je jedno, jestli si užíváte ovace na stadionu nebo se touláte lesem plným příšer. Jak díky zvuku můžeme získat náskok před soupeři, si ukážeme v recenzi sluchátek Logitech G935.

 • Recenze: LAMAX Dots1 – zabalit do kapsy a vyrazit

  Především na cestách se mohou stát dobrým parťákem sluchátka LAMAX Dots1. Přestože se samozřejmě dají použít i doma, na cestách ocení jejich majitelé velmi nízkou hmotnost, stejně jako bezdrátovou konektivitu. Kabelem dokonce není propojeno ani pravé sluchátko s levým.

 • Recenze: Sony WH-CH700N – pohodlně bez kabelů

  Kabely jsou akorát pro zlost, především na cestách to u sluchátek to platí dvojnásob. Právě proto se společně v dnešní recenzi podíváme na sluchátka Sony WHC-H700N, která se hodí do vlaku, autobusu i letadla. Stejně dobrou práci odvedou samozřejmě i v domácnosti nebo firmě.

 • Headsety pro každou příležitost

  autor: Marek Schaferling

  IP telefonie, teamspeak, výuka jazyku nebo komentář k fotografiím. To jsou nejčastější důvody, proč využít služeb některého z headsetů. My jsme otestovali šest z nich v cenovém rozmezí 120 až 1400Kč. Jaké mohu být rozdíly a co si vybrat, to možná objevíte v této recenzi.

nahoru