Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Smart

 • Platit se dá už i chytrými hodinkami od Samsungu

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Samsung spustila v Česku platby chytrými hodinkami. Prvním modelem, který se touto funkcionalitou chlubí je Galaxy Watch4. Nyní tak můžou majitelé nových chytrých hodinek od Samsungu nechat peněženku, kartu i mobilní telefon doma, a přesto platit bezkontaktně.

 • Recenze: FIXED Smile Pro – konec hledání

  autor: Petr Kirs

  Lidstvo je předurčeno k hledání – na světě totiž neexistuje moc lidí, kteří by nikdy nic neztratili, nebo alespoň jednou za čas nehledali klíče či peněženku. Udělat přítrž těmto problémům se snaží společnost FIXED se svým chytrým lokátorem Smile Pro.

 • Xiaomi Mi Band 6 je nástupcem legendy

  autor: Stanislav Holý

  Fitness náramky od společnosti Xiaomi patří k těm nejpopulárnějším na trhu. Platilo to o loňské pětce, a velmi pravděpodobně to bude platit také o letošní novince – modelu Xiaomi Mi Band 6. Co všechno tato novinka umí?

 • Sportujte chytře. S hodinkami a pořádnou odměnou navíc

  autor: Lenka Chmátalová

  Chytré hodinky nejsou jen prodlouženou rukou mobilu, představují také tu nejlepší cestu, jak mít dokonalý přehled nad svými sportovními aktivitami. Díky životnímu pojištění Mutumutu navíc nyní můžete získat až 5000 Kč z nákupu zpět – stačí trocha pohybu.

 • Jak na správné měření krevního tlaku

  autor: Miroslav Václavík

  Jedním z nejčastějších problémů, jenž se v moderních společnostech objevuje, je vysoký krevní tlak, známý i jako hypertenze. Důvodů k vysokému tlaku může být celá řada, od nadváhy, přes nedostatek pohybu a špatný životní styl, až po genetické predispozice. Ať už je váš tlak vyšší z jakéhokoliv důvodu, případně jen chcete preventivně sledovat své hodnoty, musíte vědět, jak správně tlak změřit.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Výpočet BMI – co je to Body Mass Index a jak jej spočítat?

  autor: Miroslav Václavík

  Pokud vás někdy zajímalo hubnutí, zdravý životní styl nebo prostě jen to, jak si se svou váhou stojíte, určitě jste už někdy narazili na magickou zkratku BMI. Body Mass Index je jednoduchým ukazatelem, který porovnává vaši výšku s vaší váhou. Vzhledem k tomu, že výpočet BMI je skutečně jednoduchým nástrojem, musíme se na něj dívat spíše jako na obecný indikátor než na kritickou hodnotu.

 • Chytré čističky vzduchu od Tesly se vyplatí. Získejte zpět až 1750 Kč

  autor: Lenka Chmátalová

  Na pultech tuzemských obchodů se zabydlely chytré čističky vzduchu od společnosti Tesla. Užít si čisté ovzduší bez pylů, smogu, bakterií a virů nyní můžete ještě levněji, v rámci cashbacku můžete získat zpět až 1750 Kč.

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Co je to Thread a proč ho v chytré domácnosti začíná používat Apple, Google i Samsung?

  autor: Miroslav Václavík

  Pokud nepatříte mezi nadšence přes chytrou domácnost, pravděpodobně jste o bezdrátovém protokolu Thread zatím neslyšeli. Dost možná jde ale o jednu z nejzásadnějších věcí pro budoucnost chytrých domácností a do skupiny podporovatelů se již přidali i zástupci největších technologických gigantů, jako Apple, Google či Samsung.

 • Jako z Hvězdné brány. Města propojila lidi díky portálům

  autor: Stanislav Holý

  Přehodnotit myšlenku jednoty. To je hlavní úkol nových portálů, které vyrostly v hlavním městě Litvy a polském Lublinu. Technická vychytávka ale nadchne snad každého milovníka sci-fi, vypadá totiž jako slavná Hvězdná brána.

nahoru