Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

snapdragon

 • Nejvýkonnější mobily na světě dostanou nové srdce

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Qualcomm odhalila novou mobilní platformu Snapdragon 865, kterou v příštím roce nalezneme v těch nejvýkonnějších mobilech na světě. Jde o nástupce současných modelů Snapdragon 855 a 855+, kterými byly vybaveny ty nejlepší smartphony na trhu.

 • 108 megapixelů a pět objektivů. Xiaomi má nový fotomobil

  autor: Karel Dvořák

  Před Vánocemi se bude společnost Xiaomi snažit uspět se špičkovým fotomobilem Mi Note 10, který se chlubí hned pěti objektivy, a dokonce jedním 108megapixelovým snímačem. Co od této novinky můžeme čekat?

 • První pohled na Asus ROG Phone 2 – nejlepší herní smartphone

  autor: Saša Ševčík

  Herní smartphone ROG Phone 2 od společnosti Asus si odbyde oficiální premiéru pro evropský trh až v září na veletrhu IFA. GEEK magazín měl nicméně exkluzivní možnost, tuto unikátní novinku otestovat již s předstihem. Co od ní mohou hráči čekat?

 • Vyladěno k dokonalosti. Asus ukázal novou herní mašinu

  autor: Stanislav Holý

  V kuloárech se již delší dobu spekulovalo o tom, že společnost Asus ukáže světu novou herní mašinu – druhou generaci chytrého telefonu ROG Phone. A to se nyní skutečně stalo. Musíme přitom konstatovat, že novinku výrobce vyladil takřka k dokonalosti.

 • Otočný fotoaparát v hlavní roli. Galaxy A80 je v prodeji

  autor: Karel Dvořák

  Měsíce čekání jsou u konce, společnost Samsung uvedla do prodeje očekávaný smartphone Galaxy A80. Ten podobně jako další áčka cílí především na mladou generaci mobilních uživatelů, zaujme unikátní konstrukcí s otočným fotoaparátem.

 • Chystá se nová éra supertelefonů. První bude Asus

  autor: Petr Kirs

  Společnost Qualcomm ohlásila příchod nového mobilního čipsetu Snapdragon 855+, kterým se mají chlubit ty nejlepší smartphony na trhu. Vůbec prvním takovým supertelefonem má být herní mašina od společnosti Asus, má mít vyšší procesorový i grafický výkon.  

 • Levné mobily dostanou po letech nové vnitřnosti

  autor: Stanislav Holý

  Po bezmála pěti letech se rozhodla společnost Qualcomm aktualizovat svou dvoustovkovou řadu procesorů, kterou využívají především ty levnější smartphony. Díky tomu bychom se měli dočkat výkonnějších mobilů v cenově nejpříznivější kategorii.

 • Čekání na nového krále. Samsung Galaxy Note10 se ukáže v srpnu

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Samsung oficiálně potvrdila to, o čem se v kuloárech spekulovalo již delší dobu – letos v srpnu se dočkáme očekávaného nástupce modelu Galaxy Note9, který je v podstatě kanceláří sbalenou na cesty. A novinka má v tomto trendu pokračovat.

 • Recenze: Asus ZenFone 6 – rychlík s unikátním foťákem

  autor: Stanislav Holý

  Je tím nejlepším v nabídce společnosti Asus, alespoň tedy co se chytrých telefonů týče. Model ZenFone 6 se přitom může měřit s těmi nejlepšími supertelefony na trhu – láká na špičkový displej, líbivý vzhled, unikátní otočný fotoaparát a v neposlední řadě také pořádnou dávku výkonu.

 • Recenze: Sony Xperia 1 – zasloužená jednička

  autor: Saša Ševčík

  Tím nejlepším z nabídky chytrých telefonů od společnosti Sony je v současnosti model Xperia 1, který je na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Zaujme především protáhlým 4K displejem, trojitým fotoaparátem a v neposlední řadě také špičkovým výkonem.

nahoru