Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sony bude rozdávat hry zadarmo. Na co se můžeme těšit?

Sony bude rozdávat hry zadarmo. Na co se můžeme těšit?

Události
PlayStation 4 Slim, 500GB, černá + Spider-Man, Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank_655775303
PlayStation 4 Slim, 500GB, černá + Spider-Man, Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 4 Slim, 500GB, černá_31897844
PlayStation 4 Slim, 500GB, černá
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 5_1205230759
PlayStation 5
11 975 Kč 14 490 Kč
PlayStation 5 Digital Edition_882927588
PlayStation 5 Digital Edition
9 744 Kč 11 790 Kč
PlayStation 5 + FIFA 23_1629600922
PlayStation 5 + FIFA 23
14 455 Kč 17 490 Kč
autor: Karel Dvořák

Kvůli pandemii koronaviru bychom měli trávit co možná nejvíc času doma a nechodit zbytečně ven mezi ostatní. Aktuálním nařízením, které platí u nás i ve světě, jde naproti společnost Sony, která bude majitelům PlayStationu 4 rozdávat hry zadarmo.

Žádné háčky ani plané sliby – dokonce není nutné ani vlastnit předplatné PlayStation Plus. Unikátní akce s hrami zadarmo je k dispozici skutečně pro všechny majitele herní konzole PlayStation. Rozdávají se sice tituly určené výhradně pro čtyřku, ale zahrát si všechny můžete díky zpětné kompatibilitě i na aktuálně nabízeném PlayStationu 5.

Jde o součást iniciativy Play at Home, prostřednictvím které se japonský herní gigant snaží snížit riziko šíření nákazy koronaviru tím, že hráči budou jednoduše doma. Už nyní tak mohou hráči zadarmo stahovat povedenou 3D skákačku Ratchet & Clank, a to až do 31. března.

Upoutávka na hru Ratchet & Clank

 

Už za pár dní bude nicméně nabídka Play at Home značně rozšířena. Přibýt by mělo dalších devět her, jmenovitě: podmořské dobrodružství Abzû, survival titul Subnautica, dungeon crawler Enter the Gungeon, střílečka Rez Infinite a logický The Witness.

Proč jsme vyjmenovali pouze pět titulů, když jich má být dohromady devět? Společně s Rez Infinite budou další čtyři bezplatné hry určeny pro majitele helmy PlayStation VR, tedy pro set virtuální reality. Konkrétně půjde o dobrodružství z myšího světa Moss, rytmický titul Thumper, příhody nezbedných robůtků Astro Bot Rescue Mission a snový titul zvaný Paper Beast.

Pandemie koronaviru zatím bohužel není na ústupu. Společnost Sony proto už nyní oznámila, že bude ve chvályhodné iniciativě Play at Home pokračovat i v nadcházejících týdnech. Už nyní je tedy jasné, že 19. dubna se mezi bezplatnými tituly objeví pecka Horizon Zero Dawn. Vzhledem k tomu, že je na letošní rok naplánované pokrčování, máme jedinečnou šanci čtyři roky starý titul pořádně provětrat.

Upoutávka na hru Horizon Zero Dawn

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru