Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sony hráčům radost neudělá, remaster Spider-Mana zadarmo nebude

Sony hráčům radost neudělá, remaster Spider-Mana zadarmo nebude

Události
Marvel's Spider-Man: Miles Morales - Ultimate Edition (PS5)_1206442520
Marvel's Spider-Man: Miles Morales - Ultimate Edition (PS5)
1 239 Kč 1 499 Kč
Spider-Man (PS4)_2134196320
Spider-Man (PS4)
867 Kč 1 049 Kč
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)_1839638141
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)
1 321 Kč 1 599 Kč
autor: Petr Kirs

Obavy fanoušků pavoučího muže se naplnily. Společnost Sony oficiálně oznámila, že majitelé titulu Marvel's Spider-Man pro PlayStation 4 nedostanou bezplatný upgrade remasteru pro chystanou konzoli s pořadovým číslem pět. Zaplatit budou muset dokonce plnou cenu.

Pavoučí muž byl velkým lákadlem už u čtyřky, jinak tomu nebude ani u PlayStationu 5. Společně s novými televizními konzolemi od Sony by se totiž na pultech obchodů měl objevit také nový titul Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Ukázka ze hry Marvel's Spider-Man pro PlayStation 4

 

Hráči, kteří si novinku koupí v edici Ultimate, budou mít radost dvojnásobnou. Tvůrci se totiž nechali slyšet, že součástí této edice bude také remaster Spider-Mana z PlayStationu 4. Mělo by jít o plnohodnotnou next-gen verzi této hry, která bude využívat všechny přednosti nové pětky.

Naopak majitelé verze pro PlayStation 4 takovou radost mít určitě nebudou. Stáhnout původní hru sice budou moci i na PS5 zadarmo, ale pouze v původní – tedy nevylepšené – verzi. A upřímně, kdo by chtěl lovit zločince v kůži Petera Parkera bez všech vychytávek, které PlayStation 5 nabídne?

Remaster nicméně bude samostatně neprodejný, hráčům tedy nezbude nic jiného, než zakoupit ultimátní edici Spider-Man: Miles Morales za necelé dva tisíce korun. Pokud nicméně o remaster nestojíte, nemusíte si kupovat ultimátní edici – zahrát si za Petra Parkera můžete totiž i ve standardní verzi Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Sony se tak rozhodlo pro zcela odlišnou strategii, než jakou zvolil Microsoft. Ten totiž slibuje next-gen verze původních titulů prostřednictvím programu Smart Delivery zadarmo.

Gameplay hry Marvel's Spider-Man: Miles Morales pro PlayStation 5

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru