Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sony plní přání hráčů, KOTOR se vrací! | GPTV News #61

Sony plní přání hráčů, KOTOR se vrací! | GPTV News #61

Produktové tipy
LEGO® Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™_1177503432
LEGO® Star Wars™ 75257 Millennium Falcon™
3 098 Kč 3 749 Kč
2 567 Kč 3 106 Kč
Hrnek Star Wars: Lightsaber, měnící se, 320ml_378800265
Hrnek Star Wars: Lightsaber, měnící se, 320ml
Produkt není určen k prodeji.

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

Nevíme, jak vy, ale my jsme se už vlně remaků podvolili, takže oznámení předělávek klasických titulů nás už neštve. Zvlášť, když jde o takovou pecku jako Star Wars: Knights of the Old Republic. Tohle přelomové RPG od BioWare předurčilo směřování tohohle studia od klasických RPG ve stylu Bladur’s Gate k filmovějším akčňárnám jako Mass Effect nebo Dragon’s Age. Zasazení o 3000 let před filmovou trilogii tvůrcům umožnilo vytvořit úplně nový příběh, který byl nijak nezatížený space operou George Lucase. A že to byl příběh! KOTOR snad poprvé umožnil hráčům hrát nejen za svatouškového hodňáka, ale taky za naprosto prohnilého padoucha, přičemž hra nabízela kompletní zážitek pro obě strany Síly.

No a jelikož KOTOR letos oslavil 18 let, říkáme si, proč vlastně ne remakovat jednu z nejlepších her všech dob. Rádi si ho na novém hardwaru dáme znovu… Nebo úplně poprvé!

A kdyby vás KOTOR nezajímal, tak máme další novinky z uplynulého týdne. Třeba odložení Battlefieldu nebo první záběry z chystaného sequelu God of War. Tak mrkejte na GPTV News 61 tady pod článkem.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru