Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sony rozdává hry zadarmo: kolekci Uncharted a Journey

Sony rozdává hry zadarmo: kolekci Uncharted a Journey

Události

Společnost Sony se rozhodla zapojit do boje proti koronaviru opravdu originálním způsobem, majitelům televizní konzole PlayStation 4 dá zadarmo videohry Uncharted: The Nathan Drake Collection a Journey. Jste připraveni vyrazit na originální dobrodružství?

Hygienici a lékaři neustále lidem připomínají, jak důležité je zůstat v těchto dnech doma a omezit sociální kontakty v reálném světě. Snaží se tak zmírnit šíření nebezpečného koronaviru. K této iniciativě se přidali již některá herní vydavatelství. Například Ubisoft tak fanouškům nabízí ke stažení až do pátku 17. dubna druhý díl série Assassin’s Creed.

Nyní přidala své želízko do ohně také společnost Sony, která hráčům až do 5. května nabídne hned dva bezplatné tituly. Jedním z nich je Journey, což je navzdory pokročilejšímu věku graficky velmi povedená hra.

Ve hře Journey prožijete dobrodružství v poušti, procestujete neznámá místa, prozkoumáte pozůstatky tajemné civilizace, její kultury a architektury. Procestujte tento jedinečný svět sami nebo on-line, s dalšími dobrodruhy se sítě PlayStation Network. Cestujte překrásnou živoucí krajinou a prozkoumejte přírodu. Okolní prostředí je v jiných hrách často potlačeno, ale ve hře Flower se okolní prostředí dostává do popředí a začíná hrát hlavní úlohu. Potěšte se novátorskou a úsměvnou hrou Flow, ponořte se do hlubin a objevte nové organismy.

Journey

 

Soubor tří dobrodružných her

Snad ještě větší radost udělá Uncharted: The Nathan Drake Collection, neboť jde o soubor prvních tří dílů oblíbených dobrodružství série Uncharted. Konkrétně získáte Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake's Deception. Pokud vás náhodou jednotlivé tituly této série minuly, pojďme se společně podívat, co nabízí.

Během pátrání po stopách a odkazech minulosti Nathanovi asistuje v titulu Uncharted: Drake's Fortune šarmantní Elena Fisher, výborná filmová dokumentaristka, a dobrodruh Victor Sullivan, což je taková starší verze Nathana, který tu k němu vzhlíží jako ke svému učiteli. Tvůrci sázejí na silný a velice emotivní příběh, pro kterýžto účel vedle ústředního protagonisty umístili ony další postavy, které tu mají mít významnější úlohu než jen obvyklých doprovodných figurek v pozadí. Další kroky tedy vedou do Amazonie, do džungle, kde naše parta narazí na vrak německé ponorky z druhé světové války.

Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted 2: Among Thieves

 

Drakeovi se v pokračování Uncharted 2: Among Thieves lepí smůla na paty, a tak se musí vrátit zpět do světa zlodějů a nájemných hledačů pokladů, který už jednou opustil. Když mysteriózní artefakt přinutí Drakea vydat se na výpravu za legendárním himalájským údolím Shambhala, ocitne se v nebezpečné hře na kočku a myš. Při ní bude muset čelit válečnému veteránovi, kterého také žene vidina pohádkového bohatství ztraceného města.

Ve svém třetím dobrodružství Uncharted 3: Drake's Deception se Nathan Drake vydává z ledových plání a ze skalnatých pohoří Tibetu do sluncem rozžhavené arabské pouště, kde bude hledat dávno ztracené město. Na cestě za dobrodružstvím potká staré známé postavy, především svého parťáka Sullyho a řadu postav nových. Můžete očekávat dech beroucí a adrenalinové zážitky, spoustu akce a občas i nějakou tu hádanku na procvičení mozkových závitů.

Hry je možné stahovat prostřednictvím PlayStation Network od středečních 20 hodin. Potěšující je fakt, že k tomu není nutné ani předplatné PS Plus.  

Uncharted 3: Drake's Deception

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Nepresny datum a cas od kdy je mozno stahovat

jen pro upresneni. Toto neplati: Hry je možné stahovat prostřednictvím PlayStation Network od středečních 20 hodin.
Anglicke zdroje pisi: The games are not live yet, will be live 8 PM PDT (that’s Thursday 5 AM in Europe).
To znamena az od 5:00 Ctvrtka v Evrope.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru