Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Sony udělá hráčům radost, Spider-Man: Miles Morales bude v češtině Události
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS4)
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS4)
1 321 Kč 1 599 Kč
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)
1 321 Kč 1 599 Kč

Sony udělá hráčům radost, Spider-Man: Miles Morales bude v češtině

autor: Stanislav Holý
Sony udělá radost celé řadě tuzemských hráčů, chystaný titul Spider-Man: Miles Morales totiž dostane českou textovou lokalizaci. Příběh o pavoučím muži je tak po Sackboyovi druhá PS4/PS5 hra, která bude mít českou lokalizaci.

V nejnovějším dobrodružství v Marvel’s Spider-Man vesmíru se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu, zatímco jako nový Spider-Man následuje svého mentora Petera Parkera. Ale když hrozí, že nelítostný boj o moc zničí jeho nový domov, ctižádostivý hrdina si uvědomí, že s velkou mocí musí také přijít velká odpovědnost. Aby zachránil celý New York, musí si Miles nasadit masku Spider-Mana a opravdu si ji vzít za svou.

 

Miles Morales objeví výbušné síly, které ho odlišují od jeho mentora Petera Parkera. Zvládněte jeho jedinečné bio-elektrické útoky jedů a skrytou kamuflážní sílu spolu s velkolepou akrobacií, gadgety a dalšími dovednostmi.

Mezi nevyzpytatelnou energetickou společností a špičkovou zločineckou armádou vypukl boj o kontrolu nad marvelovským New Yorkem. Vzhledem k tomu, že se Miles ocitl v srdci této bitvy, brzy pozná cenu za hrdinství a bude se muset rozhodnout, co musí obětovat pro větší dobro.

Projděte si zasněžené ulice nové, živé a rušné čtvrti, zatímco tam Miles hledá pocit sounáležitosti. Když se rozostří hranice mezi jeho osobním životem a životem plného boje proti zločinům, zjistí, komu může důvěřovat a jaké to je být opravdu doma.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru