Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

sony

 • Velký přehled novinek PlayStation Showcase 2021

  autor: Saša Ševčík

  Spider-Man 2, Wolverine či remake Star Wars: KotOR. Na čtvrtečním PlayStation Showcase 2021 byla k vidění celá řada zajímavých trailerů, dočkali jsme se také důležitých oznámení. Na co se tedy fanoušci herních konzolí od Sony mohou těšit?

 • McDonald's chtěl rozdávat ovladače k PS5. Tvrdě narazil

  autor: Karel Dvořák

  Kuriózního sporu byli svědky herní nadšenci v Austrálii, kteří mají rádi rychlé občerstvení. Tamní zastoupení McDonald's si totiž připravilo zajímavou marketingovou akci, která však nebyla vůbec po chuti společnosti Sony.

 • Luxusní kus hardwaru, kutil předělal PlayStation 5 k nepoznání

  autor: Saša Ševčík

  Nebývalou pozornost za velmi povedenou předělávku PlayStationu 5 si vysloužil kutil Matt z youtubového kanálu DIY Pekrs. Ten oblékl nejnovější konzoli do oblečku z karbonových desek a masivního dřeva.

 • Chcete Among Us zadarmo? Máte už jen pár dní

  autor: Stanislav Holý

  Posledních pár dní zbývá herním fandům na to, aby si mohli stáhnout zadarmo jeden z největších hitů posledních let – multiplayerovou vraždící akci Among Us. V rámci svých pravidelných akcí ji rozdává obchod Epic Games Store.

 • Xbox ostrouhal? PlayStation navázal spolupráci s Discordem

  autor: Miroslav Václavík

  Microsoft měl velký zájem o chatovací službu Discord, oba podniky dohadovaly celý obchod několik měsíců. Těžit z něj mohli majitelé Xboxů. Nakonec je ale vše jinak, neboť se Discord dohodl na spolupráci s PlayStationem.

 • Svoláváme emergency meeting! Among Us míří na PlayStation

  autor: Petr Kirs

  Základna hráčů Among Us se letos pořádně rozroste, užít si ji totiž bude moci kdokoliv i na televizních konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Fanoušci se navíc mohou těšit na obsah, který bude pro tyto platformy unikátní.

 • Takto budou vypadat nové ovladače pro PlayStation VR 2

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Sony se před časem nechala slyšet, že se chystá v letošním roce uvést na trh generaci svého systému pro virtuální realitu. Nyní se dočkáváme prvních střípků o PlayStationu VR 2, zástupci japonského herního gigantu zveřejnili detaily o ovladačích.

 • PlayStation 5 může být ještě tišší. Díky vodnímu chlazení

  autor: Saša Ševčík

  Známý vietnamský PC modder, který má vlastní youtubový kanál Modding Cafe, si vzal tentokrát na paškál televizní konzoli PlayStation 5. Design takto upraveného herního systému je opravdu unikátní, navíc je ještě tišší než originál.

 • VR pro PlayStation 5 je realitou, Sony zveřejnila podrobnosti

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Sony prozradila první podrobnosti o chystané druhé generaci své helmy pro virtuální realitu, která bude určena výhradně pro PlayStation 5. Zástupci podniku se přitom netají tím, že půjde o „dramatický skok ve výkonu a interaktivitě“.

 • Recenze: Left Alive – tři špatné boje o přežití

  autor: Matěj Pejsar

  První informace o hře Left Alive nepůsobily vůbec špatně. Řekněte sami. Survival střílečka, boje o přežití, hledání zásob, rozsáhlý craftovací systému, tři hratelné postavy a k tomu zajímavý temný příběh. To všechno slibovala hra Left Alive, ale bohužel zůstala pouze u těch slibů.

nahoru