Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Špiónem v době nadvlády Impéria. Seriál Andor oživí slavný příběh Star Wars

Špiónem v době nadvlády Impéria. Seriál Andor oživí slavný příběh Star Wars

Události
Kniha The Art of Star Wars: The Mandalorian (Season Two)_1395771239
Kniha The Art of Star Wars: The Mandalorian (Season Two)
854 Kč 939 Kč
Puzzle Ravensburger Star Wars - Kde je Wookie (139767), 1000 dílků_1350884180
Puzzle Ravensburger Star Wars - Kde je Wookie (139767), 1000 dílků
Produkt není určen k prodeji.
Rohožka Star Wars - Yoda_1139306575
Rohožka Star Wars - Yoda
Produkt není určen k prodeji.

Třetí řada seriálu Mandalorian ze světa Star Wars bude mít premiéru příští rok v únoru. Ještě dříve se ale dočkáme seriálu Andor, přijde ještě letos. A venku je už i první trailer.

Milovníci hvězdných válek mají v poslední době opravdu žně. Sotva se 27. května začal na Disney+ vysílat seriál Obi-Wan Kenobi, Disney a Lucasfilm nám společně naservírovali trailer nového seriálu Andor.

Trailer k seriálu Obi-Wan Kenobi

Jak již zběhlejší čtenáři tuší, jeho děj se bude točit okolo rebelského špeha Cassiana Andora, kterého ztvární Diego Luna. Při své nebezpečné pouti se bude snažit získat spojence pro vlnu odporu vůči Impériu. Půjde tedy o spin-off prequel Rogue One: Star Wars Story, který je právem označován za jeden z nejlepších filmů ze světa Star Wars – v žebříčcích se pravidelně umisťuje mezi pěti nejlépe hodnocenými.

Děj seriálu Andor se bude odehrávat pět let před událostmi zmiňovaného filmu. Fanoušci se mohou těšit na příběh o narůstající vzpouře proti Impériu, ale i o osudech lidí a planet, které se do ní zapojili. V traileru se potkáváme například s irskou herečkou Genevieve O'Reillou, která v celé sáze ztvárnila již senátorku a zároveň i vůdkyni povstání Mon Mothmu. Zlé imperiální síly ji nedarují nic zadarmo.

Trailer k seriálu Andor 

„Těšit se můžete na éru plnou nebezpečí, podvodů a intrik, kde se Cassian vydá na cestu, která je předurčena změnit ho na rebelského hrdinu,“ lákají tvůrci. Premiéra 12dílného seriálu je naplánována na 31. srpna. Vzhledem k tomu, že oficiálně startuje Disney+ v Česku již 14. června, máme se opravdu na co těšit.

Tvůrci mimochodem potvrdili i to, že třetí řada seriálu Mandalorian si odbude premiéru příští rok v únoru. Nálož Star Wars seriálů tedy rozhodně ani zdaleka nekončí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Třetí řada seriálu Mandalorian přijde v únoru 2023

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru