Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Splněný sen. Takhle vypadá herní doupě za 67 milionů korun

Splněný sen. Takhle vypadá herní doupě za 67 milionů korun

Události
CZC.Gaming King GC128, herní PC_1573962148
CZC.Gaming King GC128, herní PC
Produkt není určen k prodeji.
CZC.Gaming Knight GC233, ZAKU II edition_1805117316
CZC.Gaming Knight GC233, ZAKU II edition
Produkt není určen k prodeji.

Není žádným tajemstvím, že opravdoví herní fanoušci se nezdrhají utrácet za svůj koníček ohromné částky. A krásně je to vidět i na jejich doupatech. O svůj skvost se nyní podělil youtuber Bankii z Thajska.

Hned na začátek je nutné zdůraznit, že Bankii je velkým fanouškem titulu Star Citizen. Celé své herní doupě tak transformoval do designu interiéru kosmické lodi Crusader Hercules, která se objevuje právě v tomuto titulu. Na videu jde vidět, že si dokonce nechal do svého herního doupěte instalovat posuvné dveře, prostřednictvím kterých se do kokpitu vesmírné lodi vchází.

Thajsky umět nemusíte, Bankii prohlídku doplnil anglickými titulky

Přestože jsme se ještě ani nedostali k hardwarové výbavě, z výše uvedeného je zřejmé, že Bankii se při tvorbě musel plácnout pěkně přes kapsu. Sám tvrdí, že za přestavbu svého pokojíčku zaplatil 100 milionů thajských bahtů, což odpovídá více než 67 milionům Kč.

Pod designovými kryty vesmírné lodě se pochopitelně ukrývá výkonný hardware. Počítač je tak vybaven špičkovým procesorem Intel Core i9-11900K, který je usazen do základní desky Gigabyte Z590 Vision D. V té se nachází také operační paměť Corsair Vengeance 64GB/3200MHz (4x16GB). O grafický výkon se pak stará Karta GeForce RTX 3090 od společnosti Nvidia.

Vzhledem k velkorysému rozpočtu by v sestavě mohly být ještě výkonnější součástky, na nároky titulu Star Citizen je ale výkon naddimenzovaný. Navíc z celkové částky ukrojilo nemalý podíl i další příslušenství. Pohled do nekonečného vesmíru zprostředkovávají hned tři 65palcové televizory, jako přístrojovka slouží 49palcový monitor od Samsungu. A samozřejmě chybět nemůže ani kompletní letecké příslušenství.

Bankii se netají tím, že Star Citizen není jeho jediným oblíbeným titulem. V závěru videa, ve kterém své herní doupě představuje, si totiž vezme volant, sešlápne plyn a pustí se do světa závodního simulátoru Forza Horizon 5.

Trailer ke hře Star Citizen

Trailer ke hře Forza Horizon 5

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

67 milionu?

Tohle prece nemuze stat 67 milionu mozna 6,7 i tak to je trosku moc bych rekl.

Cena

Podle toho co říká ve videu, tak dal za interier (vybavení) zhruba 94.025 USD a zhruba to samé za truhláře, co mu vyrobil tu místnost.
V přepočtu na koruny je 188.050 USD (94.025 za interiér a 94.025 za truhláře) cca 4.411.202 Kč.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru