Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

sport

 • Recenzujeme EA Sports FC 24, nástupce fotbalové série FIFA

  Když jsme se před více než rokem dozvěděli, že se zástupci EA nedohodli na podmínkách o právech ke značce FIFA, čekali jsme s o to větším nadšením, jak novinka dopadne. Je tu skutečně nová éra?

 • Jak funguje fitness náramek? Pár slov o senzorech a tipy na přesnější měření

  Měří počet kroků, spálené kalorie, tep a spoustu dalších věcí. Ale jak to dělá? Tentokrát se podíváme na to, jak funguje fitness náramek – ale nebojte se, technické to bude jenom trošku.

 • Sportujte chytře. S hodinkami a pořádnou odměnou navíc

  Chytré hodinky nejsou jen prodlouženou rukou mobilu, představují také tu nejlepší cestu, jak mít dokonalý přehled nad svými sportovními aktivitami. Díky životnímu pojištění Mutumutu navíc nyní můžete získat až 5000 Kč z nákupu zpět – stačí trocha pohybu.

 • Recenze: Xiaomi Mi Band 5 – naváže na úspěch předchůdce?

  Na tuzemském trhu se tento týden zabydlel fitness náramek Mi Band 5 od společnosti Xiaomi, který navazuje na populární čtvrtou generaci. Pětka proti svému předchůdci přidává řadu vylepšení, zaznamená tedy stejný úspěch? 

 • Xiaomi nasadilo laťku vysoko. Náramek Redmi Band nemá větších slabin

  Nabídnout maximální výbavu a k tomu přilípnout co možná nejnižší cenovku. To byl recept, díky kterému se společnost Xiaomi proslavila se svými smartphony. Nyní stejnou taktiku zkouší také u fitness náramku Redmi Band.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Chytré hodinky se hodí do společnosti i na sport

  Stále rostoucí popularitě se těší v posledních letech chytré hodinky, jejich přednosti jsou totiž nepopiratelné. Nabízí hromadu funkcí a usnadňují svým majitelům velmi život. Poradíme, na co dát při výběru pozor.

 • Fitness náramky poslouží sportovním nadšencům i dětem

  Fitness náramky jsou ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí mít svou aktivitu a zdraví pod kontrolou. Moderní modely totiž zvládnou kromě počítání kroků poznat i různé sportovní aktivity či sledovat spánek.

 • Sport, filmy nebo hry. Jak vybrat televizi

  Horečka okolo standardu DVB-T2 v posledních měsících neustále sílí. Skoro by se mohlo zdát, že právě tento nový typ televizního vysílání je alfou a omegou při výběru nového televizoru. Není to ale úplně tak pravda, důležitých parametrů, na které je vhodné před nákupem myslet, je daleko více. Společně si nyní ukážeme, co čekat od TV pro milovníky filmů či fanoušky sportovních klání a gamingu.

 • Jak vybrat sporttester – hodinky pro sportovce

  Vybíráte sporttester, který má přesně odpovídat vašim potřebám? Pak byste si neměli nechat ujít následující řádky, které definují samotný sporttester, popisují jeho nejdůležitější parametry a doporučují i konkrétní modely.

 • Jak vybrat fitness náramek

  Atraktivní design, nízká hmotnost i lákavá cenovka. To jsou jen některé z mnoha předností populárních fitness náramků, zajímavé alternativy k chytrým hodinkám. S rostoucí nabídkou rozmanitých modelů se nicméně výběr toho správného zařízení neustále ztěžuje. V tomto průvodci si proto představíme všechny důležité parametry, které bychom před zakoupením nového náramku měli znát.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru