Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

sport

 • Jak funguje fitness náramek? Pár slov o senzorech a tipy na přesnější měření

  autor: Tomáš Lichnovský

  Měří počet kroků, spálené kalorie, tep a spoustu dalších věcí. Ale jak to dělá? Tentokrát se podíváme na to, jak funguje fitness náramek – ale nebojte se, technické to bude jenom trošku.

 • Sportujte chytře. S hodinkami a pořádnou odměnou navíc

  autor: Lenka Chmátalová

  Chytré hodinky nejsou jen prodlouženou rukou mobilu, představují také tu nejlepší cestu, jak mít dokonalý přehled nad svými sportovními aktivitami. Díky životnímu pojištění Mutumutu navíc nyní můžete získat až 5000 Kč z nákupu zpět – stačí trocha pohybu.

 • Recenze: Xiaomi Mi Band 5 – naváže na úspěch předchůdce?

  autor: Saša Ševčík

  Na tuzemském trhu se tento týden zabydlel fitness náramek Mi Band 5 od společnosti Xiaomi, který navazuje na populární čtvrtou generaci. Pětka proti svému předchůdci přidává řadu vylepšení, zaznamená tedy stejný úspěch? 

 • Xiaomi nasadilo laťku vysoko. Náramek Redmi Band nemá větších slabin

  Nabídnout maximální výbavu a k tomu přilípnout co možná nejnižší cenovku. To byl recept, díky kterému se společnost Xiaomi proslavila se svými smartphony. Nyní stejnou taktiku zkouší také u fitness náramku Redmi Band.

 • Chytré hodinky se hodí do společnosti i na sport

  autor: Petr Kirs

  Stále rostoucí popularitě se těší v posledních letech chytré hodinky, jejich přednosti jsou totiž nepopiratelné. Nabízí hromadu funkcí a usnadňují svým majitelům velmi život. Poradíme, na co dát při výběru pozor.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Fitness náramky poslouží sportovním nadšencům i dětem

  autor: Petr Kirs

  Fitness náramky jsou ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí mít svou aktivitu a zdraví pod kontrolou. Moderní modely totiž zvládnou kromě počítání kroků poznat i různé sportovní aktivity či sledovat spánek.

 • Sport, filmy nebo hry. Jak vybrat ideální televizor

  autor: Stanislav Holý

  Horečka okolo standardu DVB-T2 v posledních měsících neustále sílí. Skoro by se mohlo zdát, že právě tento nový typ televizního vysílání je alfou a omegou při výběru nového televizoru. Není to ale úplně tak pravda, důležitých parametrů, na které je vhodné před nákupem myslet, je daleko více. Společně si nyní ukážeme, co čekat od TV pro milovníky filmů či fanoušky sportovních klání a gamingu.

 • Jak vybrat sporttester – hodinky pro sportovce

  autor: Tomáš Lichnovský

  Pojďme společně najít sporttester přesně podle vašich potřeb. Chcete s ním běhat, cvičit, jezdit na kole, nebo se dokonce potápět? Ukážeme vám, které funkce a specifikace by mu neměly chybět.

 • Jak vybrat fitness náramek

  autor: Tomáš Lichnovský

  Rozhodli jste se, že si koupíte chytrý náramek? Super nápad! Fitness náramky nabízí za relativně nízkou cenu (oproti chytrým hodinkám) všechny základní funkce k monitoringu pohybu nebo spánku.

nahoru