Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Suicide Squad potvrzen. Zahrajeme si za padouchy

Suicide Squad potvrzen. Zahrajeme si za padouchy

Události
autor: Stanislav Holý

V kuloárech se o tom šeptalo již delší dobu, ale oficiálně to až doposud nikdo potvrdit nechtěl. Autoři Batmana z britského studia Rocksteady konečně oficiálně oznámili, že pracují na zbrusu novém titulu Suicide Squad, který vznikne podle předlohy DC Comics.

O tom, že Rocksteady pracují na úplně nové videohře se spekulovalo několik dlouhých let. Podle některých teorií mělo jít o titul se Supermanem, nakonec se ale ukázalo, že si tentokrát zahrajeme za padouchy. Již 22. srpna na akci DC FanDome totiž budou zveřejněny detaily o hře Suicide Squad.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Je tedy zřejmé, že Suicide Squad vyrazí do přímého boje proti Avengers od Square Enix. Podobně jak o na filmových plátnech tedy budeme moci být i ve světě videoher svědky legendárního souboje mezi DC a Marvelem. Na bližší detaily o chystané novince si ale budeme muset ještě necelé dva týdny počkat.

Sluší se připomenout, že studio Rocksteady se proslavilo v letech 2009 až 2015 arkhamskou trilogií, o rok později pak přišli s předělávkou pro virtuální realitu Batman: Arkham VR. Již v roce 2006 se nicméně tvůrci snažili uspět s akcí Urban Chaos: Riot Respons.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru