Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Superman se může jít zahrabat. Black Adam ukazuje svaly v novém traileru

Superman se může jít zahrabat. Black Adam ukazuje svaly v novém traileru

Události
Figurka Funko POP! DC Comics - Superman Imperial Palace_119677130
Figurka Funko POP! DC Comics - Superman Imperial Palace
330 Kč 399 Kč
Figurka Funko POP! Justice League - Superman_1459576590
Figurka Funko POP! Justice League - Superman
330 Kč 399 Kč
autor: Stanislav Holý

Má nadlidské schopnosti, ohromnou sílu a umí létat. Nenechte se zmást, řeč není o Supermanovi, ale o Black Adamovi. Ten se nám představí ještě letos v patrně nejočekávanějším komiksovém trháku letošního roku.

„Až do své smrti jsem byl otrok, pak jsem se znovuzrodil jako bůh. Můj syn za záchranu mého života obětoval ten svůj. Nyní nepokleknu před nikým,“ hlásá sebevědomě Black Adam v novém traileru. Jedním dechem musíme dodat, že herec Dwayne Johnson ztvárnil podle zveřejněné ukázky novou roli opravdu bravurně. Skoro se chce napsat, že se Superman může jít zahrabat.

Nový trailer k filmu Black Adam

Pokud vás náhodou postava Black Adama v komiksových předlohách minula, dovolíme si alespoň v rychlosti celý příběh připomenout. Black Adam získal před pěti tisíci lety moc egyptských bohů, neúmyslně však vypustil démony známé jako Sedm smrtelných hříchů, načež byl uvězněn.

Film nás vezme do současnosti, kdy byl Black Adam vysvobozen ze své pozemské hrobky. Nyní se rozhodně uplatňovat v moderním světě svou formu spravedlnosti. „Můžeš být tím, kdo svět zničí. Nebo ho můžeš zachránit,“ glosuje trefně Pierce Brosnan, který si ve filmu zahraje Kenta Nelsona alias Dr. Fatea. Nebudeme zastírat, že se nám i někdejší představitel Jamese Bonda v roli nejmocnějšího světového čaroděje opravdu líbí.

Premiéra je naplánovaná na 20. října 2022. Očekává se přitom, že Black Adam se nám představí ve více filmech. Dwayne Johnson totiž již dříve potvrdil, že se utká stejně jako v komiksových předlohách i se Supermanem. V letošním filmu by se to ale stát nemělo, v něm se teprve s reinkarnovanou postavou, která je v podstatě zlou verzí Shazama, budeme teprve seznamovat.

Fanoušci DC Comics už nyní spekulují, zda je silnější Black Adam nebo Superman (anglicky)

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru