Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Světelný meč ze Star Wars Jedi: Fallen Order si může koupit kdokoliv

Světelný meč ze Star Wars Jedi: Fallen Order si může koupit kdokoliv

Události
Star Wars Jedi: Fallen Order (PC)_703199959
Star Wars Jedi: Fallen Order (PC)
412 Kč 499 Kč
Stavebnice ICONX Star Wars - Millenium Falcon, kovová_905729433
Stavebnice ICONX Star Wars - Millenium Falcon, kovová
Produkt není určen k prodeji.
Plyšák Star Wars - Stormtrooper, 17 cm_2099010210
Plyšák Star Wars - Stormtrooper, 17 cm
Produkt není určen k prodeji.
autor: Petr Kirs

Rozbijte prasátka, kupujte letenky a hlavně balte! Disney začne od pátku prodávat dokonalou repliku světelného meče z herního hitu Star Wars Jedi: Fallen Order. Jediný háček je v tom, že si ho v Česku nekoupíte.

Pokud vás povedený titul Star Wars Jedi: Fallen Order minul, alespoň v rychlosti připomeneme, že ústřední postavou je padawan Cal Kestis. Ten přežil tragické události z třetí filmové epizody a uskutečnění rozkazu 66, kdy se vojáci z Velké armády republiky obrátili proti řádu Jedi a zabili téměř všechny jeho členy.

ncklsl3645684682a.jpg
ncklsl3645684682b.jpg
ncklsl3645684683.jpg

Meč se opravdu povedl

Mocný nástroj na zabíjení Sithů

Na cestě za obnovou řádu Jediů musí Cal složit střípky své minulosti, dokončit trénink, získat nové schopnosti ovládání Síly a osvojit si umění boje s kultovním světelným mečem – a přitom všem ještě být neustále o krok před Impériem a jeho nelítostnými inkvizitory.

Nedílnou součástí celého děje je právě Calův světelný meč, jehož poznávacím znamením je poškození jílec. A přesně ten – respektive jeho opravdu povedená replika – se začne v pátek prodávat, ale minimálně prozatím jen v USA. K mání bude v kalifornském Disneyland Resortu a floridském Walt Disney World Resortu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Padawan Cal Kestis se svým světelným mečem

Svatyně Star Wars

Pokud tedy chcete vlastnit mocný nástroj na zabíjení Sithů, bez cestování se patrně neobejdete. Napovíme, že k mání bude exkluzivně v obchodě Dok-Ondar's Den of Antiquities. A už jen návštěva této svatyně Star Wars je zážitkem sama o sobě.

Zainvestovat se mimochodem vyplatí alespoň do dvou světelných mečů. Součástí balení totiž bude speciální adaptér, díky kterému získáte světelný meč s dvojitou čepelí – úplně stejně jako ve hře. V případných bitvách tak získáte určitě cennou konkurenční výhodu. Nabídka nicméně platí pouze do vyprodání zásob.

Závěrem se sluší připomenout, že titul Star Wars Jedi: Fallen Order vyšel již na podzim roku 2019. Podle neoficiálních informací bychom se mohli dočkat představení dvojky už letos v květnu, premiéra je údajně naplánována na konec letošního roku.

dok-ondar-store-16x9.jpg
dok-ondar-stormtrooper-helmet-16x9.jpg
dok-ondar-wide-16x9.jpg

Obchod Dok-Ondar's Den of Antiquities je svatyní Star Wars

 

Názory ostatních Geeků (1)

kim16 KIM

.

kim16 31. 3. 2022 12:30

poškození jílec?

Máš něco na srdci?

nahoru